Povezane vesti

Vučić dao nalog: Hermetički zatvaramo granice ako bude najezde migranata Vojska, MUP i BIA dobili striktne naredbe!

Vučić dao nalog: Hermetički zatvaramo granice ako bude najezde migranata Vojska, MUP i BIA dobili striktne naredbe!

Kurir 05.03.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je nalog vojsci, policiji i Bezbednosno-informativnoj agenciji da gotovo hermetički zatvore našu granicu prema Severnoj Makedoniji, ukoliko bi došlo do najezde migranata koji već danima pokušavaju da prodru u… »
Na granicama Balkana više od 130.000 migranata, a evo koliko ih sada ima u Srbiji

Na granicama Balkana više od 130.000 migranata, a evo koliko ih sada ima u Srbiji

Blic 05.03.2020
Više od 130.000 migranata u ovom trenutku ide ka granici Turske i Grčke, a Srbija će, ukoliko bude potrebe, umeti da zaštiti svoje granice i teritoriju od migranata i u tome će se voditi isključivo interesima nacionalne bezbednosti i sigurnosti… »
FOTO: Postavljen kamen temeljac za fabriku čokolade u Novom Sadu

FOTO: Postavljen kamen temeljac za fabriku čokolade u Novom Sadu

Moj Novi Sad 05.03.2020
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević prisustvovali su postavljanju kamena temeljca povodom izgradnje fabrike "Barry Callebaut", vodećeg svetskog proizvođača visokokvalitetnih čokolada i kakao… »
Vučić: Možemo da zatvorimo granicu, ali nema razloga za strah od migranata

Vučić: Možemo da zatvorimo granicu, ali nema razloga za strah od migranata

N1 Info 05.03.2020
Predsednik Aleksandar Vučić ponovio je da Srbija neće biti "parking za migrante" i da će biti sposobna da u potpunosti zatvori svoju granicu ako zatreba, ali i dodao da to u ovom trenutku nije potrebno i da ljudi nemaju razloga za strah. Izvor: N1… »
Vučić u ns: Navikao sam ja na orkestriranu kampanju! O Prištini: Njima priznanje a mi ništa? Ništa od toga! Video

Vučić u ns: Navikao sam ja na orkestriranu kampanju! O Prištini: Njima priznanje a mi ništa? Ništa od toga! Video

Kurir 05.03.2020
NOVI SAD - Svima treba da bude jasno, Srbija nikakav parking za migrante neće biti! Ako bude trebalo, mi smo u stanju našu granicu da zatvorimo, ali mi i dalje nikakvog problema nemamo... Stalno živimo u nekom imaginarnom strahu. Srbija je spremna u… »
Vučić: Vašington apsolutno ozbiljan u nastojanju da Priština ukine takse

Vučić: Vašington apsolutno ozbiljan u nastojanju da Priština ukine takse

Novi magazin 05.03.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Vašington "apsolutno ozbiljan" u nastojanju da Priština ukine takse na srpsku robu. "Taj pritisak će se nastaviti", rekao je Vučić, koji je prisustvovao svečanom postavljanju kamena… »
Predsednik: Čuvaćemo granice, nema razloga za strah

Predsednik: Čuvaćemo granice, nema razloga za strah

RTV 05.03.2020
NOVI SAD - Srbija je spremna u svakom trenutku da sačuva nacionalnu bezbednost i garantuje sigurnost građanima i u uslovima migrantske krize, ali u Srbiji nema mesta fašističkoj politici i izjavama, rekao je predsednik Aleksandar Vučić. "Ako bude… »
Vučić: Srbija neće biti parking za migrante, ako zatreba zatvorićemo granicu

Vučić: Srbija neće biti parking za migrante, ako zatreba zatvorićemo granicu

Danas 05.03.2020
Predsednik Aleksandar Vučić ponovio je danas da Srbija neće biti „parking za migrante“ i da će biti sposobna da u potpunosti zatvori svoju granicu ako zatreba, ali i dodao da to u ovom trenutku nije potrebno i da ljudi nemaju razloga za strah… »
Vučić o migranskoj krizi: "Ako bude potrebe, zatvorićemo granice, nikako nećemo dozvoliti..."

Vučić o migranskoj krizi: "Ako bude potrebe, zatvorićemo granice, nikako nećemo dozvoliti..."

Srbija danas 05.03.2020
On je to izjavio posle otvaranja fabrike čokolade. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje danas svečanom postavljanju kamena temeljca za izgradnju nove fabrike, u Novom Sadu, kompanije "Bari Kalebaut" (Barry Callebaut), vodećeg svetskog… »
Vučić o migranstkoj krizi: Ako bude potrebe, zatvorićemo naše granice

Vučić o migranstkoj krizi: Ako bude potrebe, zatvorićemo naše granice

Blic 05.03.2020
Šta god da bude u našoj zemlji, nikada neću prihvatiti i boriću se protiv fašističkih izjava u našem društvu. Takođe, Srbija neće biti parking za migrante, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - Preduzimaćemo mere. Mi smo spremni u… »

Vesti dana »