Povezane vesti

Đilas: Hapsite mene, ne moje saradnike; Vesić odgovara: Prošlo je vreme kad su političari hapsili

Đilas: Hapsite mene, ne moje saradnike; Vesić odgovara: Prošlo je vreme kad su političari hapsili

Blic 05.03.2020
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas rekao je danas ispred Predsedništva obraćajući se predsedniku Vučiću da je Apelacioni sud po drugi put poništio optužnicu protiv 11 ljudi zbog svojevremene rekonstrukcije Bulevara kralja… »
Đilas: Vučiću došao sam da ti kažem da prestaneš da hapsiš moje saradnike, zaustavi se (VIDEO)

Đilas: Vučiću došao sam da ti kažem da prestaneš da hapsiš moje saradnike, zaustavi se (VIDEO)

Beta 05.03.2020
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Djilas poručio je danas predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, ispred zgrade Predsedništva, da prestane da "maltretira, hapsi  i uništava život ljudima samo zato što su u nekom trenutku bili njegovi… »
Jedini način da mu se ``direktno obrati``

Jedini način da mu se ``direktno obrati``

Beta video 05.03.2020
BEOGRAD -``Ja sam danas  došao ovde da ti kažem dosta. Ako imaš malo hrabrosti, ako nisi kukavica, evo ja sam tu, ako treba da hapsiš - hapsi, da vidimo o čemu se radi``, rekao je pedsednik Stranke slobode i pravde Dragan Djilas, koji je objasnio… »
Djilas: Vučiću došao sam da ti kažem da se prestaneš da hapsiš moje saradnike, zaustavi se

Djilas: Vučiću došao sam da ti kažem da se prestaneš da hapsiš moje saradnike, zaustavi se

Beta video 05.03.2020
BEOGRAD - Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Djilas poručio je danas predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, ispred zgrade Predsedništva, da prestane da ``maltretira, hapsi i uništava život ljudima samo zato što su u nekom trenutku bili… »
Đilas Vučiću: Prestani da hapsiš i maltretiraš moje saradnike

Đilas Vučiću: Prestani da hapsiš i maltretiraš moje saradnike

N1 Info 05.03.2020
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas poručio je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, ispred zgrade Predsedništva, da prestane da "maltretira, hapsi i uništava život ljudima samo zato što su u nekom trenutku bili njegovi saradnici"… »

Vesti dana »