Povezane vesti
Lepa brazilska "kraljica kauntera" osuđena na 116 godina robije zbog onlajn prevare
Telegraf 05.03.2020
Šajen Viktorio je optužena za prevaru koju je izvela dok je sarađivala sa jednom onlajn prodavnicom, koja je koristila njeno lice i ime da bi prodavala svoje prizvode. Brazilska gejmerka Šajen Viktorio, u gejmerskom svetu poznatija po nadimku "shAy"… »
Popularna gejmerka osuđena na 116 godina zatvora: Šajen prevarila ljude, a ovako je pokušala da se opere!
Kurir 05.03.2020
Šajen Viktorio, u gejmerskom svetu poznatija pod nadimkom "shAy", dobila je 116 godina zatvora u vreme dok je žarila i palila na mišu i tastaturi. Brazilka je između 2008. i 2019. godine bila profesionalna gejmerka i jedna od najboljih igračica pomenute… »
Vesti dana »

Dizni: Šou program ‘Džimi Kimel uživo’ vraća se na program ABC-a od sutra
Radio sto plus pre 2 minutajoš 7 povezanih

(Video) "sa tatom nemam pravi odnos": Andreani Čekić usred emisije oči pune suza kada se prisetila susreta roditelja na svojoj svadbi zbog čega je i tada plakala
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Moskva napadnuta dronovima: Eksplozije zabeležene u brojnim četvrtima, zatvoreno nebo iznad grada
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Metalnom štanglom ga udarao u glavu: Užas u Zemun Polju: Ukrao mu mobilni telefon i novac
Blic pre 7 satijoš 1 povezana