Povezane vesti

„Udarao me je stolicom, pekao peglom i ubadao nožem. Gazio me je po telu i skakao mi po leđima...“: Potresno svedočenje…

„Udarao me je stolicom, pekao peglom i ubadao nožem. Gazio me je po telu i skakao mi po leđima...“: Potresno svedočenje…

Večernje novosti 06.03.2020
Ivana Filipović o zlostavljanju koje je pretrpela od Đorđa Lackovića. Svedočila o mučenju iz posebne sobe Višeg suda. PO stanu je tražio motku, govoreći da će naći nešto da me premlati. Udarao me je kuhinjskom stolicom, pekao me je peglom po… »
Svedočenje u Novom Sadu: “Pekao me peglom po ruci, ubadao nožem”

Svedočenje u Novom Sadu: “Pekao me peglom po ruci, ubadao nožem”

Dnevnik 06.03.2020
Na jučerašnjem suđenju Đorđu Lackoviću (24) iz Klenja, kod Šapca, optuženom da je pretukao devojku u stanu na novosadskoj Podbari, juče je, u svojstvu „posebnog oštećenog svedoka”, svedočila I. F. (23) u posebnoj prostoriji Višeg suda za… »
Zverski masakrirao devojku satima! Ivana Filipović: Vrištala sam od bolova dok me je pekao peglom

Zverski masakrirao devojku satima! Ivana Filipović: Vrištala sam od bolova dok me je pekao peglom

Kurir 06.03.2020
Užasno mučenje Ivana Filipović ispričala je da ju je Đorđe Lacković gazio i ubadao nožem. Ivana Filipović (23), koju je 12. marta 2019. tadašnji momak Đorđe Lacković (24) zverski pretukao u stanu u Novom Sadu, svedočila je juče u Osnovnom… »
"Ubo me je nožem, tražio je motku da me prebije, Gazio me po: Leđima..." Ivana, nad kojom se dečko Đorđe brutalno…

"Ubo me je nožem, tražio je motku da me prebije, Gazio me po: Leđima..." Ivana, nad kojom se dečko Đorđe brutalno…

Blic 05.03.2020
"Ubo me je najvećim kuhinjskim nožem u predelu natkolenice. Tražio je i motku po stanu da me njom bije. Govorio je: "Naći ću nešto da te premlatim!" Gazio me je, naizmenično po leđima i prstima, šutirao kad bi se savila da zaštitim zube i… »

Vesti dana »