Povezane vesti

"Bilo je jako emotivno": Vesna Dedić dala otkaz na RTS-u!

"Bilo je jako emotivno": Vesna Dedić dala otkaz na RTS-u!

Telegraf 06.03.2020
- RTS ostaje moja kuća zauvek. I dalje mislim da kada se kaže RTS gledaoci će pre pomisliti na mene nego na one koje poslednje četiri godine vode ovu kuću - rekla je Vesna Dedić za Telegraf JETSET. Vesna Dedić (52), voditeljka i autorka emisije "… »
Vesna Dedić dala otkaz na RTS nakon 30 godina rada

Vesna Dedić dala otkaz na RTS nakon 30 godina rada

N1 Info 06.03.2020
Vesna Dedić, dugodišnja autorka i voditeljka emisije "Balkanskom ulicom", dala je otkaz na Radio-televiziji Srbije nakon 30 godina rada na ovoj televiziji. Kako prenosi nova.rs, Dedić je imala svoju autorsku emisiju "Balkanskom ulicom" kroz koju je… »
Vesna Dedić dala otkaz na RTS-u

Vesna Dedić dala otkaz na RTS-u

Radio 021 06.03.2020
Vesna Dedić, autorka i voditeljka emisije "Balkanskom ulicom", dala je otkaz na Radio-televiziji Srbije. RTS je saopštio da će se emisija "Balkanskom ulicom" emitovati na Prvom programu RTS-a do sredine aprila. Kako je navedeno u saopštenju koje je… »
"Biću odlična kelnerica": Oglasila se Vesna Dedić nakon otkaza na RTS-u, ovo je glavni razlog odlaska

"Biću odlična kelnerica": Oglasila se Vesna Dedić nakon otkaza na RTS-u, ovo je glavni razlog odlaska

Blic 06.03.2020
Radio-televizija Srbije danas je saopštila da Vesna Dedić neće više voditi emisiju "Balkanskom ulicom", kao i to da se cela emisija skida sa programske šeme u aprilu. Kako su oni istakli, voditeljka je inicirala da se sporazumno raskine ugovor sa… »

Vesti dana »