Povezane vesti

Strasno pomirenje u krevetu: Akcija Mine Vrbaški i Mensura Ajdarpašića posle svađe

Strasno pomirenje u krevetu: Akcija Mine Vrbaški i Mensura Ajdarpašića posle svađe

Večernje novosti 07.03.2020
Rekao mi da me je prihvatio takvu, da nema razloga da mi nabija prošlost na nos, grcala je u suzama mlada zadrugarka. ŽUČNU raspravu su vodili u noći između petka i subote Mina Vrbaški i Mensur Ajdarpašić, a onda je usledilo strasno mirenje. Dok… »
Ana i David se prepustili strastima u tuš kabini: Njihovu vrelu akciju je prekinuo On! A evo i zašto (video)

Ana i David se prepustili strastima u tuš kabini: Njihovu vrelu akciju je prekinuo On! A evo i zašto (video)

Kurir 07.03.2020
David Dragojević i Ana Korać su se prepustili vrelim strastima u tuš kabini, ali ih je nakratko poremetio Milan Petković Zadruga 3 - Milan Petković prekida Aninu akciju ispod tuša - 07.03.2020. pic.twitter.com/gnaDarxLiy — Zadruga Official… »
Nakon svađe pala žestoka akcija: Mensur spopao Minu! Njeni uzdasi odzvanjali su pabom! (video 18+)

Nakon svađe pala žestoka akcija: Mensur spopao Minu! Njeni uzdasi odzvanjali su pabom! (video 18+)

Kurir 07.03.2020
Mina Vrbaški i Mensur Ajdarpašić su vodili žučne rasprave do ranih jutarnjih sati zbog zadrugarovog ljubomorisanja, a onda je usledilo i pomirenje. Prepustili su se vreloj akciji nakon kratke priče. Ajdarpašić nije ostao imun, a onda su se zavukli… »

Vesti dana »