Povezane vesti
Država Njujork proglasila vanrednu situaciju zbog koronavirusa
RTS 07.03.2020
Guverner američke savezne države Njujork Endrju Kuomo proglasio je vanrednu situaciju zbog rastućeg broja obolelih od koronavirusa. Kuomo je rekao da će uvođenje vanredne situacije pomoći vlastima Njujorka da se efikasnije bore protiv širenja virusa… »
Država Njujork proglasila vanredno stanje zbog koronavirusa
N1 Info 07.03.2020
Guverner američke savezne države Njujork Endru Kuomo proglasio je vanredno stanje u borbi protiv koronavirusa koji nastavlja da se širi sa oko 20 novih slučajeva zaraze u toj državi. "Registrovali smo 21 nov slučaj, a ukupno je u državi Njujork zaraženo… »
Vesti dana »

Đurić čestitao stranačkim kolegama 17. godišnjicu osnivanja: Verujem da je SNS i danas najbolja politička porodica u Srbiji
Blic pre 2 satajoš 4 povezane

"Zna se kako to rade i pravoslavci": Vučić: Prvog novembra pokazaćemo pijetet prema žrtvama u skladu sa našom tradicijom
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

U Evropskom parlamentu debata o Srbiji: Raspravljali o padu nadstrešnice i protestima, Kos pozvala obe strane na mir
Blic pre 2 satajoš 1 povezana