Povezane vesti

Gradonačelnik Novog Sada čestitao Dan žena

Gradonačelnik Novog Sada čestitao Dan žena

RTV 08.03.2020
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević čestitao je svim Novosađankama Međunarodni dan žena, 8. Mart. Kako je istakao, Srbija je jaka onoliko koliko su joj žene snažne. "Onoliko koliko ste vi snažne, uspešne i sigurne, toliko je… »
Vučević čestitao damama praznik: "Koliko ste vi snažne i sigurne, toliko je Srbija jaka"

Vučević čestitao damama praznik: "Koliko ste vi snažne i sigurne, toliko je Srbija jaka"

Blic 08.03.2020
Potpredsednik SNS i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević čestitao je Novosađankama i svim drugim damama praznik - 8. mart. - Drage moje dame, drage naše Novosađanke, onoliko koliko ste vi snažne, uspešne i sigurne, toliko je Srbija jaka… »
"I Srbija je ženskog roda!" Najlepša čestitka za sve dame stiže sa Petrovaradina (foto/video)

"I Srbija je ženskog roda!" Najlepša čestitka za sve dame stiže sa Petrovaradina (foto/video)

Srbija danas 08.03.2020
Međunarodni dan žena se obeležava od 1909. godine. Potpredsednik SNS i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević čestitao je Novsađankama i svim drugim damama praznik - 8. mart. - Drage moje dame, drage naše Novosađanke, onoliko koliko ste vi… »
Miloš Vučević: Drage dame, za sve ono što činite za celo društvo, hoćemo da vam vratimo ljubavlju i poštovanjem (video)

Miloš Vučević: Drage dame, za sve ono što činite za celo društvo, hoćemo da vam vratimo ljubavlju i poštovanjem (video)

Kurir 08.03.2020
Potpredsednik SNS i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević čestitao je Novsađankama i svim drugim damama praznik - 8. mart. - Drage moje dame, drage naše Novosađanke, onoliko koliko ste vi snažne, uspešne i sigurne, toliko je Srbija jaka… »

Vesti dana »