Povezane vesti

“Bio sam emotivan, takvi su Srbi”: Tadić objasnio reakciju i “ribanje” saigrača (video)

“Bio sam emotivan, takvi su Srbi”: Tadić objasnio reakciju i “ribanje” saigrača (video)

Večernje novosti 08.03.2020
Hteo sam da kažem Destu, koji je dobar igrač i momak, da ne sme stalno da trči u napad - poručio je kapiten Ajaksa. SRPSKI fudbalski maestro Dušan Tadić je sa dva pogotka razbio Herakles (3:1) i izvukao Ajaks iz krize, ali sjajna partija nikome nije… »
Tadić o sukobu sa saigračem: Takvi smo mi Srbi (video)

Tadić o sukobu sa saigračem: Takvi smo mi Srbi (video)

Hot sport 08.03.2020
Srpski reprezentativac pokušao je da objasni zbog čega je reagovao burno u meču Ajaksa protiv Herenvena (3:1). Dušan Tadić postigao je dva gola u razmaku od samo dva minuta i doneo je veoma važan trijumf ‘kopljanicima’ u šampionskoj trci. Tokom… »
"Ljudi iz moje države su takvi": Tadić progovorio o napadu na saigrača i otkrio zašto je nasrnuo na Desta /video/

"Ljudi iz moje države su takvi": Tadić progovorio o napadu na saigrača i otkrio zašto je nasrnuo na Desta /video/

Sportal blic 08.03.2020
Srpski reprezentativac Dušan Tadić "spustio" je loptu i objasnio svoju reakciju na duelu sa Herenvenom (3:1), kada je očitao lekciju mladom saigraču Seržinju Destu. Kapiten Ajaksa postigao je dva gola za dva minuta i doneo je pobedu Ajaksu, koji se… »
Tadić gnevan, nasrnuo na saigrača, pa izdominirao! Dušana razbesneo klinac, svet bruji o potezu Srbina i onome što je…

Tadić gnevan, nasrnuo na saigrača, pa izdominirao! Dušana razbesneo klinac, svet bruji o potezu Srbina i onome što je…

Sportal blic 07.03.2020
Reprezentativac Srbije, i član Ajaksa, Dušan Tadić, imao je burno veče u Herenvenu. Nakon incidenta i žestokog obračuna sa saigračem, postigao je dva pogotka u pobedi šampiona Holandije od 1:3. Ne cveta "kopljanicima" u poslednje vreme, nanizali… »

Vesti dana »