Povezane vesti

"Zli jezici: Kažu..." Proslavljeni srpski violinista iza sebe ima 4.000 koncerata u 50 zemalja, a sada je na listi SNS. Pitali…

"Zli jezici: Kažu..." Proslavljeni srpski violinista iza sebe ima 4.000 koncerata u 50 zemalja, a sada je na listi SNS. Pitali…

Blic 09.03.2020
Mislim da vlast ima najbolju nameru, a pomaci su za ovih šest, sedam godina zbilja vidljivi. Moj teren će biti muzika, probaću da promenim nešto za kastu kojoj pripadam. Ministarsko mesto mi nije ni na kraj pameti, kaže u intervjuu za "Blic" naš… »
Kolundžija o tome zašto je na listi SNS: Vučić se bori na više frontova, vidljivi su pomaci

Kolundžija o tome zašto je na listi SNS: Vučić se bori na više frontova, vidljivi su pomaci

Kurir 09.03.2020
Violinista Jovan Kolundžija kaže da je prihvatio poziv da bude na izbornoj listi SNS jer smatra da vlast ima najbolju nameru i da su pomaci vidljivi. Kolundžija najavljuje da će njegov teren biti muzika i da će probati da promeni nešto za kastu… »
Proslavljeni violinista na izbornoj listi SNS: Otkrio zbog čega podržava Vučića!

Proslavljeni violinista na izbornoj listi SNS: Otkrio zbog čega podržava Vučića!

Srbija danas 09.03.2020
On kaže da ne vidi alternativu ovoj vlasti, "o kojoj može da se priča ovako ili onako" Proslavljeni violinista Jovan Kolundžija kaže da je prihvatio poziv da bude na izbornoj listi Srpske napredne stranke zato što smatra da vlast ima najbolju nameru… »

Vesti dana »