Povezane vesti

Proglašena peta izborna lista za lokalne izbore u Kragujevcu

Proglašena peta izborna lista za lokalne izbore u Kragujevcu

RTK 09.03.2020
Gradska izborna komisija je proglasila je listu koalicije “Za Kraljevinu Srbiju – Kragujevac moj glavni grad“ koju čine Pokret obnove Kraljevine Srbije i Monarhistički front. Ova izborna lista, sa 32-je odborničkih kandidata, proglašena je, na… »
Koalicija: Za KRALJEVINU SRBIJU – Kragujevac MOJ GLAVNI grad predala izbornu listu

Koalicija: Za KRALJEVINU SRBIJU – Kragujevac MOJ GLAVNI grad predala izbornu listu

iKragujevac 09.03.2020
Koalicija: ZA KRALJEVINU SRBIJU – KRAGUJEVAC MOJ GLAVNI GRAD ( Pokret obnove Kraljevine Srbije, Monarhistički Front ) u nedelju 8. marta, deset minuta pre ponoći predala je Gradskoj izbornoj komisiji potpise građana koji podržavaju kandidate ove… »
Proglašena izborna lista Koalicije: Za Kraljevinu Srbiju – Kragujevac moj glavni grad

Proglašena izborna lista Koalicije: Za Kraljevinu Srbiju – Kragujevac moj glavni grad

InfoKG 09.03.2020
Gradka izborna komisija proglasila je petu izbornu listu Koalicije: Za Kraljevinu Srbiju – Kragujevac moj glavni grad (Pokret obnove Kraljevine Srbije, Monarhistički Front) proglašena je kao peta izborna lista na predstojećim lokalnim izborima… »

Vesti dana »