Povezane vesti

Jurić: Imam dokaze da je poznati političar zlostavljao decu

Jurić: Imam dokaze da je poznati političar zlostavljao decu

Dnevnik 09.03.2020
BEOGRAD: Osnivač Fondacije "Tijana Jurić", Igor Jurić, izjavio je danas da poseduje dokaze, ali za sud nedovoljne, o poznatom političaru koji je seksualno zlostavljao decu. Gostujući na TV Prva, Jurić je rekao da je reč o ozbiljnom političaru koji… »
"Taj pedofil je bio vaš gost više puta": Igor Jurić šokirao u jutarnjem programu pričom o "ozbiljnom i poznatom…

"Taj pedofil je bio vaš gost više puta": Igor Jurić šokirao u jutarnjem programu pričom o "ozbiljnom i poznatom…

Blic 09.03.2020
Igor Jurić je tokom gostovanja u jutarnjem programu na TV Prva uzburkao javnost ponovo pokrenuvši temu o navodno poznatom političaru koji je pedofil. Jurić je naveo i da ima određene dokaze protiv pomenutog političara. - Među njima jeste jedan… »
Političar koga cela zemlja zna je pedofil, imam fotografije: Igor Jurić izneo šokantnu informaciju, čeka još dokaza…

Političar koga cela zemlja zna je pedofil, imam fotografije: Igor Jurić izneo šokantnu informaciju, čeka još dokaza…

Večernje novosti 09.03.2020
Dodao je da se, kako mu ne bi bila ugrožena bezbednost, još nije obratio nikome povodom ovog pitanja. IGOR Jurić još jednom je uzburkao javnost, pomenuvši "moćnike" koji su pedofili. Gostujući u Jutarnjem programu TV Prva, on je u razgovoru sa… »

Vesti dana »