Povezane vesti

Svedočenje bicikliste: "Video sam ih na nasipu. Muškarac je nosio maskirne pantalone i crnu jaknu"

Svedočenje bicikliste: "Video sam ih na nasipu. Muškarac je nosio maskirne pantalone i crnu jaknu"

Telegraf 09.03.2020
"Kasnije sam saznao da je na tom mestu gde sam video da oni silaze, podignuta spomen-ploča Jeleni Marjanović" U Palati pravde, pred Višim sudom u Beogradu, danas je nastavljeno suđenje Zoranu Marjanoviću, optuženom za ubistvo svoje supruge Jelene… »
Nastavljeno saslušanje svedoka u slučaju ubijene Jelene Marijanović

Nastavljeno saslušanje svedoka u slučaju ubijene Jelene Marijanović

IndeksOnline 09.03.2020
BEOGRAD – Suđenje Zoranu Marjanoviću optuženom za ubistvo supruge Jelene 2. aprila 2016. godine na nasipu u Borči, nastavljeno je danas pred Višim sudom u Beogradu saslušanjem svedoka, među kojima je bila i Jelenina sestra od strica Teodora… »
"Videćeš ti kad se udaš!": Sestra ubijene pevačice o životu kod Marjanovića

"Videćeš ti kad se udaš!": Sestra ubijene pevačice o životu kod Marjanovića

Mondo 09.03.2020
Suđenje Zoranu Marjanoviću, optuženom za ubistvo supruge Jelene, 2. aprila 2016. godine u Borči, nastavljeno je pred Višim sudom u Beogradu saslušanjem svedoka. Suđenje Zoranu Marjanoviću, optuženom za ubistvo supruge Jelene, 2. aprila 2016… »
Sestra pevačice uplašena pred sudijom: "Bila sam ljuta na Jelenu što trpi pritisak u kući i ćuti"

Sestra pevačice uplašena pred sudijom: "Bila sam ljuta na Jelenu što trpi pritisak u kući i ćuti"

Telegraf 09.03.2020
- Kada sam joj rekla zašto nekad ne kaže nekome nešto, ona mi je rekla "videćeš kad se budeš udala" - ispričala je Teodora. Teodora Krsmanović svedočila je danas u Palati pravde na suđenju za ubistvo njene sestre Jelene Marjanović. Za ovo… »

Vesti dana »