Povezane vesti
I građani Žitišta administrativne poslove mogu da obave brže
Dnevnik 09.03.2020
BEOGRAD: Građani opštine Žitište od danas će moći sve poslove koje imaju s državnom upravom da završe na jednom mestu, brže i efikasnije, na šest šaltera u okviru Jedinstvenog upravnog mesta (JUM), saospstilo je Ministarstvo državne uprave i lokalne… »
Ružić otvorio Jedinstveno upravno mesto u Žitištu
N1 Info 09.03.2020
Ministar državne uprave i lokalne samouprave Srbije Branko Ružić otvorio je Jedinstveno upravno mesto u Žitištu, a građani u toj opštini od sada će moći da na jednom mestu, brže i efikasnije završe poslove koje imaju sa upravom. Ministarstvo državne… »
Vesti dana »

Beograd u znaku Srpskih zastava: Dan srpskog jedinstva biće obeležen i u rodnom gradu najpoznatijeg Solunca, Dragutina Matića (foto)
Blic pre 14 minutajoš 2 povezane

Protestna šetnja u Novom Sadu: Studenti traže izbore, MUP demanuje upotrebu cn gasa
Blic pre 19 minutajoš 1 povezana

28 godina kasnije: Hram kostiju: Pogledajte novi trejler i saznajte kada nastavak ove franšize stiže u naše bioskope
Danas pre 6 satijoš 1 povezana