Povezane vesti
Novinari u Kragujevcu postavljali pitanja "gradonačelniku od kartona"
N1 Info 09.03.2020
Redakcije okupljene u "Medijskom skloništu" organizovale su konferenciju za novinare ispred Skupštine grada na koju je bio pozvan gradonačelnik Kragujevca, kako bi se razgovaralo o stanju u medijima i informisanju. Izvor: N1 Gradonačelnik Radomir Nikolić… »
Novinari Kragujevca postavljali pitanja gradonačelniku od papira
Danas 09.03.2020
Redakcije okupljene u „Medijskom skloništu organizovale su danas konferenciju za novinare ispred Skupštine grada na koju je bio pozvan gradonačelnik Kragujevca, kako bi se razgovaralo o stanju u medijima i informisanju. Gradonačelnik Radomir Nikolić… »
Vesti dana »

(Mapa) cela Srbija pod alarmom! Rhmz se oglasio, posebno upozorio na ovu opasnu pojavu: Od sutra preokret!
Blic pre 9 satijoš 29 povezanih

Srbija centar: Privredna komora Srbije slagala javnost – sala poluprazna, a poslanicima i stručnoj javnosti zabranjen ulaz
Glas Šumadije pre 9 satijoš 36 povezanih

Indija se uplašila trampovih carina: Nju Delhi obustavlja kupovinu ruske nafte
Kurir pre 3 satajoš 61 povezana