Povezane vesti

Imam temperaturu, mora da sam zaražen koronom: Pre nego što krenete da paničite, proverite prvo ovih 6 stavki!

Imam temperaturu, mora da sam zaražen koronom: Pre nego što krenete da paničite, proverite prvo ovih 6 stavki!

Kurir 10.03.2020
Кod prvih simptoma pozovite 064 8945 235, NE IDITE u dom zdravlja. BEOGRAD - Toplomer kaže da je temperatura vašeg tela značajno prešla graničnih 37 stepeni Celzijisovih. Dok sa svih strana slušate o simptomima globalnog virusa, vama se već kroz… »
Sednica Vlade o predlogu da se zabrane dolasci stranih državljana iz ugroženih područja

Sednica Vlade o predlogu da se zabrane dolasci stranih državljana iz ugroženih područja

RTS 10.03.2020
Očekuje se da će ovog jutra biti održana sednica Vlade na kojoj će se razgovarati o novim pooštrenim preventivnim merama koje je predložila Radna grupa formirana za kontrolu koronavirusa. Pomoćnik ministra zdravlja i potpredsednik Radne grupe za… »
Šest stvari na koje treba obratiti pažnju ako posumnjate na korona virus

Šest stvari na koje treba obratiti pažnju ako posumnjate na korona virus

Danas 10.03.2020
Ako toplomer pokaže da imate temperaturu iznad graničnih 37 stepeni Celzijusovih, to još ne znači da ste zaraženi korona virusom. Iz Ministarstva zdravlja poručuju da nije svaka temperatura korona virus kao i da ovaj virus nije baš tako lako… »

Vesti dana »