Povezane vesti
Dačić traži što hitnije i bezuslovno ukidanje taksi koje je uvela Priština
N1 Info 10.03.2020
Šef diplomatije Srbije Ivica Dačić apelovao je na što hitnije i bezuslovno ukidanje taksi koje je Priština uvela Srbiji navodeći da jednostrani potezi onemogućuju uspostavljanje i unapređenje regionalne saradnje. U obraćanju na ministarskom sastanku… »
Dačić apelovao na što hitnijem ukidanju taksi koje je uvela Priština
Novi magazin 10.03.2020
Šef diplomatije Srbije Ivica Dačić apelovao je danas na što hitnije i bezuslovno ukidanje taksi koje je Priština uvela Srbiji navodeći da jednostrani potezi onemogućuju uspostavljanje i unapređenje regionalne saradnje. U obraćanju na ministarskom… »
Dačić: Apelujem na što hitnije ukidanje taksi
RTV 10.03.2020
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić apelovao je danas u Skoplju na što hitnije i bezuslovno ukidanje jednostrano nametnutih taksi od strane Prištine, a koje egzistencijalno ugrožavaju značajan broj građana. Na sastanku ministara inostranih… »
Dačić položio venac na srpskom vojničkom groblju u Skoplju
Danas 10.03.2020
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić danas je položio venac na vojničkom groblju u Skoplju na kojem su sahranjeni srpski vojnici poginuli u ratovima od 1912. do 1918. godine. Dačić, koji u Skoplju učestvuje na sastanku ministara spoljnih poslova… »
Vesti dana »

MUP: Lokalizovan požar između Kaća i Budisave kod Novog Sada, nema povređenih
Novi magazin pre 1 satjoš 34 povezane

Zborovi građana Novog Sada najavili skup podrške studentima ispred Filozofskog fakulteta
Danas pre 3 minutajoš 54 povezane

Od decembra i novo povećanje penzija; Mali: Ekonomske mere donete za dobrobit građana
B92 pre 58 minutajoš 22 povezane

Direktor 'Srbijagasa' kaže da će američke sankcije NIS-u ponovo biti odložene
Slobodna Evropa pre 4 satijoš 30 povezanih