Povezane vesti

Pakao iza velike scene, bivši as Reala i Rome u kandžama poroka! Sve je počelo sa prvim pićem, ali jedna žena promenila je…

Pakao iza velike scene, bivši as Reala i Rome u kandžama poroka! Sve je počelo sa prvim pićem, ali jedna žena promenila je…

Sportske.net 10.03.2020
Srećom, najteži period za njega sada je prošlost, ali je ujedno i velika opomena mnogim drugima. ''Počeo sam da pijem sa 13 ili 14 godina, kada sam otišao u Botafogo Ribeirao Preto. Rekli su mi da je pivo dobro i pio sam. Sve je počelo s prvim… »
„Pušio sam samo kad sam pio, a pio sam po ceo dan“

„Pušio sam samo kad sam pio, a pio sam po ceo dan“

Vesti online 10.03.2020
Bivši brazilski fudbaler Sisinjo otkrio je zanimljive detalje iz svoje svoje karijere. On je u svojoj kolumni u jednim brazilskim novinama otkrio „da se borio sa alkoholizmom skoro 20 godina“. – Počeo sam da pijem sa 13, 14 godina, kada sam… »
"Pušio sam samo dok pijem, ali pio sam svaki dan": Emotivna ispovest člana Realovih Galaktikosa kako je prošao put od vrha…

"Pušio sam samo dok pijem, ali pio sam svaki dan": Emotivna ispovest člana Realovih Galaktikosa kako je prošao put od vrha…

Večernje novosti 10.03.2020
Nekadašnji fudbaler Real Madrida i Rome, Sisinjo otkrio je da ima problem sa alkoholizmom, kao i da su mu lekari rekli da će umreti ako ne prestane da pije. Nekadašnji fudbaler Real Madrida i Rome, Sisinjo otkrio je da ima problem sa alkoholizmom, kao… »

Vesti dana »