Povezane vesti

5 Minuta pre smrti Jelena je poslala ovaj sms: Sad se pojavio i novi svedok i to tetka svirepo ubijene pevačice

5 Minuta pre smrti Jelena je poslala ovaj sms: Sad se pojavio i novi svedok i to tetka svirepo ubijene pevačice

Kurir 10.03.2020
Suđenje Zoranu Marjanoviću, optuženom za ubistvo supruge Jelene 2. aprila 2016. godine u Borči, nastavlja se pred Višim sudom u Beogradu saslušanjem svedoka. Milana Šišić, doktorka Doma zdravlja Borča, potvrdila je da je ona u 16.43 razmenila… »
Saslušano sedam svedoka u slučaju ubistva Jelene Marjanović

Saslušano sedam svedoka u slučaju ubistva Jelene Marjanović

RTV 10.03.2020
BEOGRAD - Suđenje Zoranu Marjanoviću optuženom za ubistvo supruge Jelene 2. aprila 2016. godine na nasipu u Borči, nastavljeno je danas pred Višim sudom u Beogradu saslušanjem čak sedam svedoka. Saslušani su Vid Stjepanović, doktorka Milena… »
Janina vaspitačica se slomila ispred suda: Čim je Jelena nestala, znala sam da se nešto desilo

Janina vaspitačica se slomila ispred suda: Čim je Jelena nestala, znala sam da se nešto desilo

Večernje novosti 10.03.2020
Suđenje za ubistvo pevačice Jelene Marjanović koje se dogodilo 2.aprila 2016. godine na nasipu u naselju Crvenka nadomak Borče, nastavljeno je danas pred Višim sudom u Beogradu saslušavanjem svedoka. Suđenje za ubistvo pevačice Jelene Marjanović… »
Šokantno svedočenje na suđenju Zoranu Marjanoviću: Pevačica imala težak odnos sa svekrom

Šokantno svedočenje na suđenju Zoranu Marjanoviću: Pevačica imala težak odnos sa svekrom

Večernje novosti 10.03.2020
Jelenina poznanica i prijateljica N.R.K. danas je bila jedan od svedoka u slučaju ubistva Jelene Marjanović. Jelenina poznanica i prijateljica N.R.K. danas je bila jedan od svedoka u slučaju ubistva Jelene Marjanović, a sa ubijenom pevačicom se… »
Suđenje za ubistvo Jelene Marjanović: Bilo joj je dosta svega, šikanirao je

Suđenje za ubistvo Jelene Marjanović: Bilo joj je dosta svega, šikanirao je

Mondo 10.03.2020
Danas je u Palati pravde nastavljeno suđenje za ubistvo pevačice Jelene Marjanović. Suđenje optuženom Zoranu Marjanoviću nastavljeno je saslušanjem svedoka. Danas je u Palati pravde nastavljeno suđenje za ubistvo pevačice Jelene Marjanović… »
"Ne mogu da ga ostavim, ubio bi me": Frizerka ubijene Jelene Marjanović otkrila sve o pevačicinom odnosu sa mužem, svedok sa…

"Ne mogu da ga ostavim, ubio bi me": Frizerka ubijene Jelene Marjanović otkrila sve o pevačicinom odnosu sa mužem, svedok sa…

Blic 10.03.2020
Više od tri sata danas su pred sudom pričali svedoci u slučaju ubistva pevačice Jelene Marjanović za koje je optužen njen suprug Zoran. Tužilaštvo je tek danas, po prvi put, predložilo da se kao svedok sasluša Ljubica, tetka ubijene Jelene. Sud… »
Ne mogu Zoko, on bi me ubio: Bombastična izjava frizerke Jelene Marjanović zaprepastila sve na sudu

Ne mogu Zoko, on bi me ubio: Bombastična izjava frizerke Jelene Marjanović zaprepastila sve na sudu

Kurir 10.03.2020
Suđenje Zoranu Marjanoviću, optuženom za ubistvo supruge Jelene 2. aprila 2016. godine u Borči, nastavlja se pred Višim sudom u Beogradu saslušanjem svedoka. Zorica Gemović, koja je bila frizerka pokojne Jelene Marjanović ispričala je danas na… »
Nastavak suđenja Zoranu Marjanoviću: Svedočenje Janine vaspitačice i Jelenine frizerke

Nastavak suđenja Zoranu Marjanoviću: Svedočenje Janine vaspitačice i Jelenine frizerke

Večernje novosti 10.03.2020
U Višem sudu u Beogradu nastavljeno suđenje Zoranu Marjanoviću za ubistvo supruge Jelene. UVišem sudu u Beogradu nastavljeno suđenje Zoranu Marjanoviću za ubistvo supruge Jelene. Za današnje ročište planirano je sasluša nje novih svedoka… »
Svedočila sestra Jelene Marjanović: Jelena je volela Zorana! Žalila se da ne može da trpi pritisak u kući

Svedočila sestra Jelene Marjanović: Jelena je volela Zorana! Žalila se da ne može da trpi pritisak u kući

Kurir 10.03.2020
Nikad nije rekla šta je konkretno problem, ali kad sam joj odgovorila da kaže nekome i razgovara, odgovorila mi je: „Videćeš kada se udaš“ - posvedočila je Jelenina sestra. Teodora Krsmanović, sestra od strica Jelene Marjanović (33), koja je… »
Svedoka zbunila boja trenerke: Advokati Marjanovića pritisli biciklistu sa nasipa

Svedoka zbunila boja trenerke: Advokati Marjanovića pritisli biciklistu sa nasipa

Večernje novosti 09.03.2020
U Beogradu nastavljeno suđenje Zoranu Marjanoviću, optuženom za ubistvo supruge Jelene (33). U kritično vreme Milan Radić na nasipu video muškarca i ženu kako silaze ka kanalu. KOJE naočare je imao biciklista Milan Radić 2. aprila 2016. u naselju… »

Vesti dana »