Povezane vesti

“Dečko me je pretukao zbog ljubomore!” Kaća Živković pretrpela nasilje!

“Dečko me je pretukao zbog ljubomore!” Kaća Živković pretrpela nasilje!

Svet & Skandal 10.03.2020
Kaća Živković stalno trpi pritisak porodice da se što pre uda, ali njene koleginice kažu da će to teško ići pošto je jako probirljiva i oprezna. Priča se da trenutno ima vezu sa jakim i moćnim muškarcem kog krije od javnosti i sa kojim putuje… »
Karleuša najavljuje SAHRANU estrade! O njenoj objavi BRUJI region! (VIDEO)

Karleuša najavljuje SAHRANU estrade! O njenoj objavi BRUJI region! (VIDEO)

Svet & Skandal 10.03.2020
Pevačica Jelena Karleuša je ovih dana u žiži javnosti pretežno zbog suđenja i rasprava sa drugim javnim ličnostima, među kojima je i Cecina ćerka, Anastasija Ražnatović. Sloba Radanović uhvatio devojku sa drugim! “Mnogo sam se razočarao!”… »
Siniša Kulić u šoku zbog Miljaninog i Zolinog pomirenja! Uopšte mu nije dobro!

Siniša Kulić u šoku zbog Miljaninog i Zolinog pomirenja! Uopšte mu nije dobro!

Svet & Skandal 10.03.2020
Miljana Kulić je pogazila svoju reč i pomirila se sa Lazarom Čolićem Zolom, kog njeni roditelji ne mogu očima da vide. Siniša Kulić se oglasio i evo šta je rekao za njihovo pomirenje. Sloba Radanović uhvatio devojku sa drugim! “Mnogo sam se… »
Jelena Pešić i Janjuš u šemi?! Iznajmljivali stan na dan, sve prštalo od strasti!

Jelena Pešić i Janjuš u šemi?! Iznajmljivali stan na dan, sve prštalo od strasti!

Svet & Skandal 10.03.2020
Jelena Pešić i Marko Janjušević navodno kriju od javnosti i ostalih zadrugara da su imali s*ks šemu i da su odlepili jedno za drugim. Sloba Radanović uhvatio devojku sa drugim! “Mnogo sam se razočarao!” Mirko Šijan posmatrao s*ks Karića i… »
Sloba Radanović uhvatio devojku sa drugim! “Mnogo sam se razočarao!”

Sloba Radanović uhvatio devojku sa drugim! “Mnogo sam se razočarao!”

Svet & Skandal 10.03.2020
Sloba Radanović prisetio se mlađih dana pa otkrio da je “pre sedam-osam godina bio Kazanova”, ali da se zbog prve devojke s kojom je bio u ozbiljnoj vezi veoma razočarao u ljubav. Naime, ona mu je rekla da je na treningu, a zapravo se našla s… »
Mirko Šijan posmatrao s*ks Karića i Mine Vrbaški! Pijani nisu marili za publiku!

Mirko Šijan posmatrao s*ks Karića i Mine Vrbaški! Pijani nisu marili za publiku!

Svet & Skandal 10.03.2020
Ova kratkotrajna afera desila se pre oko tri godine u letnjem periodu. Sin pevačice Goce Božinovske, Mirko Šijan, poznat je po organizovanju žurki na bazenu svoje kuće u Surčinu, kojima prisustvuje veliki broj njemu dragih ljudi, a njegov parti… »
Rekorderka: Dala pola miliona evra za stan! (video)

Rekorderka: Dala pola miliona evra za stan! (video)

Mondo 10.03.2020
Pevačica Lepa Brena je, za razliku od svojih kolega koji su pokupovali stanove u Beogradu na vodi, častila sebe sa DVA stana. Pevačica Lepa Brena je, za razliku od svojih kolega koji su pokupovali stanove u Beogradu na vodi, častila sebe sa DVA stana… »
Sloba video devojku kako se ljubi sa drugim: "Nisam hteo da pravim scenu, ali sam se mnogo razočarao"

Sloba video devojku kako se ljubi sa drugim: "Nisam hteo da pravim scenu, ali sam se mnogo razočarao"

Blic 09.03.2020
Slobodan Radanović prisetio se mlađih dana, pa otkrio da je "pre sedam-osam godina bio Kazanova", ali da se zbog prve devojke sa kojom je bio u ozbiljnoj vezi veoma razočarao u ljubav. Naime, ona mu je rekla da je na treningu, a zapravo se našla s… »

Vesti dana »