Povezane vesti

Vukašinova Malina skrhana vešću o smrti našeg glumca: Trebalo je da se vidimo, ali nije došao...

Vukašinova Malina skrhana vešću o smrti našeg glumca: Trebalo je da se vidimo, ali nije došao...

Telegraf 10.03.2020
- Divno smo sarađivali, a pamtiću ga kao jednog dragog kolegu i sjajnog glumca - kaže nam Snežana. Glumac Desimir Stanojević preminuo je jutros u svom stanu u Beogradu u 70. godini života, a pubilika će ga najviše pamtiti po ulozi Vukašina… »
"Moj tast je dva dana pred svadbu tražio da Nada dođe kući u 9 uveče": Desimir Stanojević je o supruzi retko govorio, ali…

"Moj tast je dva dana pred svadbu tražio da Nada dođe kući u 9 uveče": Desimir Stanojević je o supruzi retko govorio, ali…

Blic 10.03.2020
Desimir Stanojević preminuo je jutros u svom domu u Beogradu, u 69. godini života. O njegovom privatnom životu malo se znalo, ali je glumac svojevremeno za medije ispričao jedan detalj o braku sa suprugom Nadom. Biografiju Desimira Stanojevića, ali i… »
Cela porodica zavijena u crno! Desimir je suprugu Nadu retko spominjao, ali jedan detalj nije mogao da sakrije

Cela porodica zavijena u crno! Desimir je suprugu Nadu retko spominjao, ali jedan detalj nije mogao da sakrije

Kurir 10.03.2020
Desimir Stanojević preminuo je jutros u svom domu u Beogradu, u 69. godini. Desimir ima dve ćerke Ninu i Sonju. Nina je završila Muzičku akademiju u Novom Sadu, dok se Sonja odlučila za veterinu. O njegovom privatnom životu malo se znalo, ali je… »
"Potresen sam, nisam: Sposoban..." Poznati glumac, zet preminulog Desimira Stanojevića, van sebe od tuge, cela porodica u…

"Potresen sam, nisam: Sposoban..." Poznati glumac, zet preminulog Desimira Stanojevića, van sebe od tuge, cela porodica u…

Blic 10.03.2020
Povodom smrti glumca Desimira Stanojevića, oglasio se njegov zet, pozorišni glumac, Zoran Ćosić. Kako kaže, vest je zadesila celu porodicu i svi su u žalosti. - Nemam komentar, prosto sam veoma emotivan u ovom trenutku i nisam sposoban da pričam… »
"Čekao sam deset dana, kuvao sam se u sebi": Kako je baš Desimir Stanojević odabran da igra u "Srećnim ljudima": Sve je…

"Čekao sam deset dana, kuvao sam se u sebi": Kako je baš Desimir Stanojević odabran da igra u "Srećnim ljudima": Sve je…

Blic 10.03.2020
Glumac Desimir Stanojević preminuo je jutros u svom stanu u 69. godini, tužnu vest je za "Blic" potvrdio njegov prijatelj, producent Oliver Paunović. Najšira publika ipak ga pamti po ulozi u seriji "Srećni ljudi", koja je obeležila čitav period… »
Otišao je još jedan glumac iz srećnih ljudi! Desimir Stanojević otkrio je tajnu serije o kojoj se ćutalo 30 godima

Otišao je još jedan glumac iz srećnih ljudi! Desimir Stanojević otkrio je tajnu serije o kojoj se ćutalo 30 godima

Kurir 10.03.2020
Desimir Stanojević je peminuo jutros u 69. godini u svom stanu u Beogradu. Poslednjih godina bio je aktivan u pozorištu, a najpoznatiji po ulozi u seriji "Srećni ljudi". On je u jednom od poslednjih intervjua govorio o malim honorarima u čuvenoj… »
Desimira je cela Srbija znala kao Vukašina Golubovića! A evo kako je dobio ulogu u Srećnim ljudima

Desimira je cela Srbija znala kao Vukašina Golubovića! A evo kako je dobio ulogu u Srećnim ljudima

Kurir 10.03.2020
Desimir Stanojević, srpski televizijski i pozorišni glumac, preminuo je danas u 70. godini. Rođen je u Nišu, u čijem je pozorištu igrao 20 godina, pre nego što se preselio u Beograd. U " Pozorištu na Terazijama" igra više od 20 godina… »
"Ne bih voleo da me pamte po ulozi Vukašina Golubovića"

"Ne bih voleo da me pamte po ulozi Vukašina Golubovića"

Mondo 10.03.2020
Ovako je govorio glumac Desimir Stanojević koji je u seriji igrao glavnog junaka u seriji "Srećni ljudi" Ovako je govorio glumac Desimir Stanojević koji je u seriji igrao glavnog junaka u seriji "Srećni ljudi" Danas nas je, u 69. godini, napustio… »
"Gospode bože spasi, ne: Mogu..." Glumica pala u očaj kad je saznala da je preminuo Desimir, nije mogla da dođe sebi

"Gospode bože spasi, ne: Mogu..." Glumica pala u očaj kad je saznala da je preminuo Desimir, nije mogla da dođe sebi

Blic 10.03.2020
Danas je preminuo glumac Desimir Stanojević preminuo u 69. godini, a njegove kolege ne mogu da veruju da se ovakva tragedija dogodila. Glumica Snežana Savić koja je sa njim igrala ljubavnicu Malinu u seriji "Srećni ljudi" kaže da je u potpunom šoku… »

Vesti dana »