Povezane vesti

Gazda Olimpijakosa zaražen: Marinakis saopštio da je oboleo od korona virusa i poručio ovo Grcima

Gazda Olimpijakosa zaražen: Marinakis saopštio da je oboleo od korona virusa i poručio ovo Grcima

Sportal blic 10.03.2020
U svetu sporta desio se prvi slučaj da je jedna od najpoznatijih ličnosti saopštila da ima Covid-19 tip korona virusa. U pitanju je , Grk koji je gazda Olimpijakosa iz Atine, ali i nekadašnjeg prvaka Evrope, sada engleskog drugoligaša, Notingem… »
Vlasnik Olimpijakosa zaražen koronavirusom

Vlasnik Olimpijakosa zaražen koronavirusom

N1 Info 10.03.2020
Vlasnik Olimpijakosa i Notingem Foresta Evangelos Marinakis saopštio je da je zaražen koronavirusom. "Osetio sam obavezu da vas obavestim o ovome. Osećam se dobro i preduzimam sve potrebne mere, disciplinovan sam i sledim upustva lekara. Toplo… »
Marko Janković za hs: Stanje u Italijji je alarmantno, na početku niko nije Koronavirus shvatao za ozbiljno!

Marko Janković za hs: Stanje u Italijji je alarmantno, na početku niko nije Koronavirus shvatao za ozbiljno!

Hot sport 10.03.2020
Fudbaler koji se italijanskom Spalu nametnuo odličnim igrama u dresu Partizana Marko Janković ove zime nastavio je karijeru kao pozajmljeni igrač u Krotoneu. Talentovani fudbaler je za HotSport govorio je o trenutnom stanju u Italiji. Janković je… »
Šok u Pireju: Vlasnik Olimpijakosa Marinakis objavio da je zaražen korona virusom

Šok u Pireju: Vlasnik Olimpijakosa Marinakis objavio da je zaražen korona virusom

Večernje novosti 10.03.2020
Grčki milioner Vangelis Marinakis, vlasnik Olimpijakosa i Notingem Foresta, saopštio je da boluje od korona virusa. Grčki milioner Vangelis Marinakis, vlasnik Olimpijakosa i Notingem Foresta, saopštio je da boluje od korona virusa. "Aktuelni virus me… »
Vlasnik Olimpijakosa zaražen Korona virusom!

Vlasnik Olimpijakosa zaražen Korona virusom!

Sportski žurnal 10.03.2020
Vlasnik Olimpijakosa Evangelis Marinakis u objavi na Instagramu saopštio je da je zaražen virosom Kovid-19. Virus Korona uzima maha sve više i među sportistima, a u utorak je objavom na Instagramu vlasnik Olimpijakosa Evangelis Marinakis obznanio da… »
Prvi slučaj među gazdama klubova: Marinakis zaražen koronavirusom

Prvi slučaj među gazdama klubova: Marinakis zaražen koronavirusom

Mozzart sport 10.03.2020
„Osećam se dobro i preduzimam sve potrebne mere, disciplinovan sam i sledim upustva lekara“, poručuje prvi čovek Olimpijakosa i Notingem Foresta. Zaštićenih jednostavno - nema. Dogodio se i prvi slučaj među poznatim gazdama evropskih i svetskih… »
Panika vlada fudbalom: Vlasnik Olimpijakosa objavio da boluje od Koronavirusa, meč crveno-belih u LE pod upitnikom!

Panika vlada fudbalom: Vlasnik Olimpijakosa objavio da boluje od Koronavirusa, meč crveno-belih u LE pod upitnikom!

Hot sport 10.03.2020
Vlasnik dva fudbalska kluba objavio je na Instagramu da je oboleo od Koronavirusa, odnosno da je njegov test na virus pozitivan. Reč je o vlasniku Olimpijakosa i Notingem Foresta Vangelisu Marinakisu, on je sa svojim pratiocima na Instagramu podelio ovu… »

Vesti dana »