Povezane vesti
"Vredni" ministri na polaganju kamena temeljca, za premijerku - nije kampanja
N1 Info 10.03.2020
U Beogradu će početi izgradnja 1.000 stanova za pripadnike službi bezbednosti. Kamen temeljac položili su, između ostalih, i premijerka Srbije i ministarka građevine, kao i ministar policije. Da li su ovakve aktivnosti posle raspisivanja izbora redovne… »
Počela gradnja stanova za snage bezbednosti u Beogradu
Srbija danas 10.03.2020
Gradnja jeftinih stanova za pripadnike snaga bezbednost u Beogradu počela je danas kod Lakat krivine u Zemunu, a kamen temeljace je položen u prisustvu premijerke Ana Brnabić. U Beogradu će se graditi ukupno 1.000 stanova, a danas su počeli radovi na… »
Premijerka Srbije: Biće stanova za sve pripadnike službi bezbednosti, počela izgradnja
Beta video 10.03.2020
BEOGRAD - U roku od tri nedelje u Beogradu će početi izgradnja 1.000 stanova za pripadnike službi bezbednosti, izjavila je danas premijerka Srbije Ana Bnabić. Kamen-temeljac za izgradnju prvih 250 stanova za zaposlene u službama bezbednosti Brnabić je… »
Vesti dana »

Sprečen promet 40 tona pilećeg mesa zaraženog salmonelom, uhapšene dve osobe iz Ćićevca
Naslovi.ai pre 55 minutajoš 32 povezane

Uživo Dodiku oduzet mandat! Evo kada zvanično prestaje da bude predsednik RS: Ćerka Gorica psuje, on najavljuje referendum
Blic pre 24 minutajoš 104 povezane

Vremenska prognoza za Srbiju 6. i 7. avgust 2025: upozorenje na grad i lokalne pljuskove uz toplotni talas
Naslovi.ai pre 3 satajoš 34 povezane