Povezane vesti

Pola godine nakon hapšenja, uzbunjivač Obradović bez optužnice i pod suspenzijom

Pola godine nakon hapšenja, uzbunjivač Obradović bez optužnice i pod suspenzijom

N1 Info 10.03.2020
Pre skoro pola godine uhapšen je uzbunjivač Aleksandar Obradović koji je obelodanio ko su privatni trgovci oružjem koji zarađuju, dok valjevski Krušik propada. Pre nepuna tri meseca pušten je iz pritvora. Protiv njega i dalje nije podignuta… »
Obradović: Iz Krušika sam dobio samo jednu čestitku za rođendan, ljudi se plaše

Obradović: Iz Krušika sam dobio samo jednu čestitku za rođendan, ljudi se plaše

N1 Info 10.03.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić juče je posle četiri godine ponovo bio u valjevskom Krušiku i radnicima preneo da situacija u toj fabrici nije sjajna, ali da je država spremna da pomogne. Uzbunjivač Aleksandar Obradović kaže da je Vučić samo… »
Obradović: Očekivao sam da Vučić bude jači od tri Đilasa i korona virusa zajedno

Obradović: Očekivao sam da Vučić bude jači od tri Đilasa i korona virusa zajedno

Danas 10.03.2020
Predsednik Srbije obišao je juče fabriku namenske industrije Krušik u Valjevu Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je juče fabriku namenske industrije Krušik u Valjevu i najavio da će država pomoći toj fabrici da uradi temeljne reforme i… »

Vesti dana »