Povezane vesti

"Imam implante, bolje da me udariš, nego gurneš": Marko se vratio u Zadrugu nakon što su ga pretukli Dragana i Edo - evo…

"Imam implante, bolje da me udariš, nego gurneš": Marko se vratio u Zadrugu nakon što su ga pretukli Dragana i Edo - evo…

Blic 11.03.2020
Nakon što je Edis Fetić fizički nasrnuo na Marka Đedovića, a Dragana Mitar ga odgurnula na pod, on je odmah izveden iz Zadruge kako bi mu bila ukazana lekarska pomoć. Marko se jutros vratio u "Zadrugu", a Jelena Pešić i Ermina Pašović su želele… »
Edo i Dragana pretukli Marka: Povređen izveden iz "Zadruge", opšti haos u rijalitiju

Edo i Dragana pretukli Marka: Povređen izveden iz "Zadruge", opšti haos u rijalitiju

Blic 11.03.2020
Edis Fetić sinoć je nakon žurke u "Zadruzi" nasrnuo na Marka Đedovića u kupatilu. Edo i njegova devojka Dragana Mitar, koja je ranije bila najbolja prijateljica sa Markom, već neko vreme nisu u dobrim odnosima sa Đedovićem budući da on više ne… »
Edo i Dragana pretukli marka! Napali ga u wc, obezbeđenje ih jedva razdvojilo! Đedovića izveli iz rijalitija (video)

Edo i Dragana pretukli marka! Napali ga u wc, obezbeđenje ih jedva razdvojilo! Đedovića izveli iz rijalitija (video)

Kurir 11.03.2020
Dragana Mitar i Edis Edo Fetić su se posvađali sa Markom Đedovićem u toaletu, a Edo je izašao da se smiri, pa se vratio i nasrnuo na novinara. Obezbeđenje je uletelo u kuću, a haos se nastavio u spavaćoj sobi. Dok je obezbeđenje razdvajalo Eda i… »

Vesti dana »