Povezane vesti

Erupcija emocija, momenti za pamćenje: Ovi prizori sa krštenja sina Aleksandre Prijović i Filipa su čista ljubav

Erupcija emocija, momenti za pamćenje: Ovi prizori sa krštenja sina Aleksandre Prijović i Filipa su čista ljubav

Blic 11.03.2020
Aleksandra Prijović i Filip Živojinović danas su u Hramu Svetog Save u Beogradu krstili sina Aleksandra, a na ceremoniji su se okupili članovi porodice i najbliži prijatelji. Za čitavu porodicu ovo je bio poseban dan, a potekle su i suze radosnice… »
"Plakala sam": Aleksandra otkrila sve o odlaganju slavlja, krštenju, a onda je Brena sve opisala u tri reči (video)

"Plakala sam": Aleksandra otkrila sve o odlaganju slavlja, krštenju, a onda je Brena sve opisala u tri reči (video)

Blic 11.03.2020
Danas je održano krštenje sina Aleksandre i Filipa Živojinovića u kripti hrama Svetog Save. Najuža rodbina je prisustvovala ovom činu, a ponosna mama je priznala da jako emotivno doživela krštenje, dok je Brena bila oduševljena. - Jako emotivno… »
Mnogo sam plakala, samo sam u njega gledala: Prija otrila detalje krštenja! A Brenin gest je bio fantastičan kurir TV

Mnogo sam plakala, samo sam u njega gledala: Prija otrila detalje krštenja! A Brenin gest je bio fantastičan kurir TV

Kurir 11.03.2020
Aleksandra i Filip Živojinović su danas krstili sina Aleksandra u Hramu Svetog Save. Nakon krštenja Prija je rekla da je mnogo plakala i iskreno rekla šta je najviše navelo na suze. " Plakala sam. Sve je bilo preemotivno, plakala sam, sve vreme sam… »
Ponosne prije! Otkrile su da nisu mogle da sakriju emocije! A evo koju od njih dve unuk više voli! Kurir TV

Ponosne prije! Otkrile su da nisu mogle da sakriju emocije! A evo koju od njih dve unuk više voli! Kurir TV

Kurir 11.03.2020
Najbliža rodbina je prisustvovala krštenju sina Aleksandre i Filipa Živojinovića , a ponosne bake Borka Prijović i Zorica Nakić nisu krile oduševljenje. Prije su odmah rekle da su nerazdvojne. Aleksandrinu majku su pitali da li ima bolji odnos sa… »
Počinje krštenje malog Aleksandra,: Prijovićeva nikad lepša, a tu je i kum koji će ga krstiti

Počinje krštenje malog Aleksandra,: Prijovićeva nikad lepša, a tu je i kum koji će ga krstiti

Blic 11.03.2020
Pevačica Aleksandra Prijović i njen suprug Filip Živojinović danas krste sina Aleksandra u kripti hrama Svetog Save. Naime, Aleksandra i Filip su zajedno došli, pevačica je blistala u beloj haljini, dok je u rukama nosila sina Aleksandra, a suprug… »
Sva u crnom, a frizura: Drugačija... Lepa Brena stigla na krštenje Aleksandrinog i Filipovog sina, u ovakvom modnom izdanju…

Sva u crnom, a frizura: Drugačija... Lepa Brena stigla na krštenje Aleksandrinog i Filipovog sina, u ovakvom modnom izdanju…

Blic 11.03.2020
Lepa Brena je upravo došla na krštenje malog Aleksandra, sina Aleksandre Prijović i Filipa Živojinovića. Lepa Brena izgleda prelepo sva u crnom, a ima i posebnu frizuru za tu priliku. Pevačica Aleksandra Prijović i njen suprug Filip Živojinović… »
Prija i Filip krstili sina! Pravi Srbin: Aleksandar nije ni suzu pustio! (kurir TV)

Prija i Filip krstili sina! Pravi Srbin: Aleksandar nije ni suzu pustio! (kurir TV)

Kurir 11.03.2020
Aleksandra i Filip Živojinović krstili su sina Aleksandra u Hramu Svetog Save. Kako je rekao kum Aca posle krštenja, njegovo kumče Aleksandar nije pustio ni suzu. Po izlasku iz Hrama, roditelji, a ni rodbina nisu davali izjave, ali su otkrili kako se… »
Majka Aleksandre Prijović zablistala na krštenju unuka, izgledom oduševila sve prisutne

Majka Aleksandre Prijović zablistala na krštenju unuka, izgledom oduševila sve prisutne

Blic 11.03.2020
Pevačica Aleksandra Prijović i njen suprug Filip Živojinović danas su krstili sina Aleksandra u kripti hrama Svetog Save. Najbliži su se okupili kako bi prisustvovali svečanom činu, a među prvima je došla i mama Aleksandre Prijović, Borka koja… »
Jedna fotografija ih ogolila: Aleksandra Prijović na krštenju kao u venčanici, a Filipova gestikulacija je otkrila sve…

Jedna fotografija ih ogolila: Aleksandra Prijović na krštenju kao u venčanici, a Filipova gestikulacija je otkrila sve…

Blic 11.03.2020
Ako je iko sumnjao, sada je sve jasno. Aleksandra Prijović i Filip Živojinović danas krste sina Aleksandra u Hramu Svetog Save, a pre krštenja su se zajedno sa gostima okupili u parohijskom domu Svetog Save. Njih voje su blistali, a u trenutku kada su… »
Aleksandra i Filip krstili sina u Hramu Svetog Save, Živojinovići odložili proslavu rođendana malog Aleksandra (foto)

Aleksandra i Filip krstili sina u Hramu Svetog Save, Živojinovići odložili proslavu rođendana malog Aleksandra (foto)

Večernje novosti 11.03.2020
Pevačica Aleksandra Prijović i njen suprug Filip Živojinović krstili sina Aleksandra u Hramu Svetog Save u Beogradu. Pevačica Aleksandra Prijović i njen suprug Filip Živojinović danas su krstili sinaAleksandra u Hramu Svetog Save u Beogradu… »
"Nisam mogla suze da zadržim": Aleksandrina mama otkrila da je plakala tokom ceremonije, a reči pevačicine svekrve su…

"Nisam mogla suze da zadržim": Aleksandrina mama otkrila da je plakala tokom ceremonije, a reči pevačicine svekrve su…

Blic 11.03.2020
Krštenje sina Aleksandre i Filipa Živojinovića održalo se danas u kripti hrama Svetog Save. Najbliža rodbina je prisustvovala krštenju, a ponosne bake nisu krile oduševljenje. Majke Filipa i Aleksandre Živojinović, Zorica Nakić i Borka… »
Aleksandra Prijović sve otkrila posle krštenja: "Ne mogu da verujem..." (video)

Aleksandra Prijović sve otkrila posle krštenja: "Ne mogu da verujem..." (video)

Blic 11.03.2020
Aleksandra Prijovići i Filip Živojinović danas su krstili sina Aleksandra u Hramu Svetog Save, a majka, Aleksandra Prijović je presrećna što je i otkrila u intervjuu za "Blic". - Ne mogu da verujem koliko je bio dobar - rekla je o ceremoniji… »

Vesti dana »