Povezane vesti
Španski lekar objašnjava: Epidemija će trajati 4 meseca
Kurir 12.03.2020
U Španiji, drugoj zemlji po broju obolelih od koronavirusa u Evropi nakon Italije, epidemija bi mogla da potraje četiri meseca, rekao je zvaničnik španske zdravstvene službe. "Uvedene mere imaće efekat deset dana, kako bi se zaustavilo širenje korona… »
Korona u italiju donela kulturni šok: Moraju iz korena da promene svoje navike, evo kako sada izgleda njihov život
Kurir 12.03.2020
U Italiji je za mesec dana broj zaraženih koronavirusom sa svega tri povećan na više od 10.000, a mere koje je italijanska vlada uvela u nastojanju da se spreči dalje širenje virusa najoštrije su u Evropi. Vlada Italije pozvala je građane da ostanu u… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 1 satjoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Američki državni sekretar marko Rubio: "Svi su se saglasili da je najbolji način da se okonča ovaj sukob potpuni mirovni sporazum"
Kurir pre 57 minutajoš 1 povezana

Vremeplov: Postavljen kamen temeljac zgrade Narodnog pozorišta u Beogradu
RTV pre 1 satjoš 1 povezana