Povezane vesti
Deficit radne snage najveći izazov Srbije
Danas 12.03.2020
Direktor Republičkog zavoda za statistiku Miladin Kovačević izjavio je danas da Srbija „nema problem nestašice kapitala kao nekada, priliv stranog kapitala je sve veći“, ali je istakao da će najveći izazov za ekonomiju biti deficit radne snage. On je… »
O ekonomskim štetama od korone još uvek rano govoriti
Dnevnik 12.03.2020
BEOGRAD: Još je rano govoriti o posledicama koronavirusa na ekonomiju Srbije, ali je jasno da će biti efekata, jer će neka preduzeća smanjiti proizvodnju, a neka je privremeno i obustaviti, rekao je danas direktor Republičkog zavoda za statistiku Miladin… »
Kovačević: Neke firme će smanjiti proizvodnju, a neke će je možda i obustaviti
N1 Info 12.03.2020
Direktor Republičkog zavoda za statistiku Miladin Kovačević ocenio je da je rano da se govori o posledicama koronavirusa, ali je dodao da je jasno da će neka preduzeća u Srbiji "smanjiti proizvodnju, a neka će možda na neko vreme obustaviti", a u pitanju… »
Vesti dana »
Vreme danas promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, u nekim delovima zemlje kiša
Danas pre 6 satijoš 6 povezanih
Iznajmljivanje vikendica za Prvi maj! Kuće za odmor od 50 do 800 evra: Ovo su najtraženije lokacije i ponuda
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Šta znače Mađarove reči upućene građanima Srbije nakon „obaranja“ Orbana?
Danas pre 11 satijoš 1 povezana
Razgovori Izraela i Libana u SAD "korak ka mirovnim pregovorima"; Iran u stalnoj komunikaciji sa Pakistanom
RTS pre 19 minutajoš 2 povezane




