Povezane vesti

Bivši učesnik Zadruge u karantinu zbog korona virusa!

Bivši učesnik Zadruge u karantinu zbog korona virusa!

Mondo 12.03.2020
Oglasio se putem Instagrama. Oglasio se putem Instagrama. Filip Mijatov, diskvalifikovani učesnik Zadruge, oglasio se putem Instagram storija i rekao da se nalazi u karantinu zbog aktuelnog korona virusa. On se ovim putem izvinio zbog nejavljanja i… »
"Nedelju dana nisam znao da imam koronu, ne puštaju me iz karantina": Bivši zadrugar se zarazio u Italiji, otkriva sve o…

"Nedelju dana nisam znao da imam koronu, ne puštaju me iz karantina": Bivši zadrugar se zarazio u Italiji, otkriva sve o…

Blic 12.03.2020
Bivši zadrugar Filip Mijatov danas se oglasio na svom Instagram profilu i saopštio da prolazi kroz agoniju zbog korona virusa. - Izvinjavam se svima zato što se ne javljam. U karantinu sam zbog COVID19. Ozdravio sam skroz, ali me ne puštaju. Do kraja… »
Diskvalifikovani zadrugar u karantinu?! Oglasio se na Instagramu i obavestio fanove da ima koronu?!

Diskvalifikovani zadrugar u karantinu?! Oglasio se na Instagramu i obavestio fanove da ima koronu?!

Kurir 12.03.2020
Filip Mijatov, koji je diskvalifokovan u trećoj sezovni Zadruge, oglasio se na Instagramu i saopštio da je navodno završio u karantinu zbog koronavirusa. "Izvinjavam se svima što se ne javljam. U karantinu sam zbog Covid 19. Ozdravio sam skroz, ali me… »

Vesti dana »