Povezane vesti
Đurić i Bocan-Harčenko: Konstantno slabi međunarodna podrška nezavisnosti Kosova
N1 Info 13.03.2020
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko i direktor Kancelarije Vlade Srbije za KiM Marko Đurić su na sastanku u Beogradu konstatovali da međunarodna podrška nezavisnosti Kosova "konstantno slabi", saopštila je Kancelarija. Procenili su da je… »
Đurić i Bocan-Harčenko ocenili da slabi podrška nezavisnosti Kosova
Novi magazin 13.03.2020
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko i direktor Kancelarije Vlade Srbije za Kosovo Marko Đurić su na današnjem sastanku u Beogradu konstatovali da međunarodna podrška nezavisnosti Kosova "konstantno slabi", saopštila je Kancelarija… »
Đurić i Bocan-Harčenko: Slabi međunarodna podrška projektu samoproglašenog Kosova
RTV 13.03.2020
BEOGRAD - Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić razgovarao je danas sa ambasadorom Ruske Federacije u Republici Srbiji Aleksandrom Bocan-Harčenkom o političkoj situaciji u našoj južnoj pokrajini i mogućnostima za nastavak dijaloga… »
Vesti dana »
BLISKOISTOČNI SUKOB: Pomak u pregovorima Vašingtona i Teherana; Iran se sprema za sahranu Alija Hamneija
RTV pre 5 minutajoš 1 povezana
Vremenska prognoza za 3. jul: Nastavak svežijeg talasa, temperatura do 30 stepeni
Mondo pre 1 satjoš 5 povezanih






