Povezane vesti

Bez straha: ‘Delijama’ ne daju na Napredak zbog koronavirusa, ali su one poslale jasnu poruku (foto)

Bez straha: ‘Delijama’ ne daju na Napredak zbog koronavirusa, ali su one poslale jasnu poruku (foto)

Hot sport 13.03.2020
Sve utakmice 26. kola Superlige Srbije igraće se bez prisustva publike kao prevencija od širenja zaraze koronavirusom. Najviše svakako trpi Crvena zvezda koja je protiv Napretka organizovala žurku povodom 75. rođendana. Veliki broj ‘Delija’… »
Dejan Stanković o koronavirusu: “Znam kako je, sin i žena su mi u Italiji, ozbiljno su shvatili. I ovde moramo da budemo…

Dejan Stanković o koronavirusu: “Znam kako je, sin i žena su mi u Italiji, ozbiljno su shvatili. I ovde moramo da budemo…

Nedeljnik 13.03.2020
Foto: Profimedia Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je danas da mu je žao zbog situacije sa koronavirusom i da svi moraju da budu odgovorni i slede uputstva. “Žao mi je zbog nastale situacije, zbog 75. rođendana Zvezde, ali moramo… »
Stanković: Žao mi je što igramo bez publike, ali moramo da budemo odgovorni

Stanković: Žao mi je što igramo bez publike, ali moramo da budemo odgovorni

RTS 13.03.2020
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković izjavio je da mu je žao što će se utakmica protiv Napretka igrati bez publike, ali da je situacija oko koronavirusa takva da svi moramo da budemo odgovorni. Utakmice 26. kola fudbalske Superlige Srbije… »
Zvezdin rođendan u senci Korone, Stanković najavio dvojicu napadača!

Zvezdin rođendan u senci Korone, Stanković najavio dvojicu napadača!

Sportske.net 13.03.2020
Legendarni fudbaler upitan da prokomentariše i situaciju u vezi sa pandemijom virusa. Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je danas da mu je žao zbog situacije sa korona virusom i da svi moraju da budu odgovorni i slede uputstva. "Žao… »
Nije stvar hrabrosti nego inteligencije – Stanković: Žao mi je što rođendan slavimo bez publike ali…

Nije stvar hrabrosti nego inteligencije – Stanković: Žao mi je što rođendan slavimo bez publike ali…

Hot sport 13.03.2020
Crvena zvezda će sutra dočekati Napredak (18) u okviru 26. kola Superlige Srbije pred praznim tribinama, a trener Dejan Stanković ističe da mu je žao što zbog nastale situacije neće biti publike jer je bila planirana proslava rođendana. Posebno je… »
Stanković otkrio: Supruga i sin su mi u praznom Milanu

Stanković otkrio: Supruga i sin su mi u praznom Milanu

Srbija danas 13.03.2020
Zabrinut za porodicu. Trener Crvene zvezde, Dejan Stanković održao je konferenciju za novinare pred meč 26. kola između Crvene zvezde i Napretka koji je na programu u subotu od 18 časova. Duel će se iz predostrožnosti igrati bez publike. Strategu… »
Stanković: Supruga i srednji sin su mi u polukarantinu, ovo je vreme inteligentnih ljudi

Stanković: Supruga i srednji sin su mi u polukarantinu, ovo je vreme inteligentnih ljudi

Mozzart sport 13.03.2020
„Moramo da budemo pametni“, poručio trener crveno-belih. Nadali su se u Crvenoj zvezdi da će na spektakularan način da proslave 75. rođendan, uz veliki broj navijača na tribinama i očekivana tri boda u sudaru sa kruševačkim Napretkom (18.00… »

Vesti dana »