Povezane vesti

Olivera kaže da joj je žao, evo kako joj je Vesna odgovorila! (video)

Olivera kaže da joj je žao, evo kako joj je Vesna odgovorila! (video)

Mondo 13.03.2020
Urednica zabavnog programa se oglasila putem medija, a Vesna Dedić na Instagramu! Urednica zabavnog programa se oglasila putem medija, a Vesna Dedić na Instagramu! Voditeljka i autorka emisije "Balkanskom ulicom" Vesna Dedić dala je otkaz na RTS-u, i… »
"Žao mi je što nisam mogla da učinim više..." Olivera Kovačević o odlasku Vesne Dedić sa RTS-a

"Žao mi je što nisam mogla da učinim više..." Olivera Kovačević o odlasku Vesne Dedić sa RTS-a

Telegraf 13.03.2020
Olivera ističe da joj je jako žao kada bilo ko ode sa RTS-a. Voditeljka i autorka emisije " Balkanskom ulicom", Vesna Dedić, odlučila je nakon 30 godina da ode sa RTS-a, a tim povodom se sada oglasila Olivera Kovačević. S obzirom na to da je Olivera… »
"Žao mi je što nisam mogla da učinim više": Nakon što je Vesna Dedić dala otkaz, oglasila se Olivera Kovačević

"Žao mi je što nisam mogla da učinim više": Nakon što je Vesna Dedić dala otkaz, oglasila se Olivera Kovačević

Blic 13.03.2020
Oglasila se Olivera Kovačević povodom odlaska Vesne Dedića sa RTS-a. Voditeljka i autorka emisije "Balkanskom ulicom" Vesna Dedić, odlučila je nakon 30 godina da ode sa RTS-a, a tim povodom se oglasila urednica zabavnog programa Olivera Kovačević… »

Vesti dana »