Povezane vesti

Kako te nije sramota, ljudi nemaju Šta da jedu! Vuk Mob na meti oštrih kritika, ali nije ga briga! Evo zašto!

Kako te nije sramota, ljudi nemaju Šta da jedu! Vuk Mob na meti oštrih kritika, ali nije ga briga! Evo zašto!

Kurir 14.03.2020
Vuk Mob našao se na meti oštrih kritika javnosti, pošto je za novi automobil navodno iskeširao 80.000 evra. Tim povodom on se oglasio putem društvene mreže Instagram pa istakao kako ga nije briga šta ko misli, te da ga ne pogađaju negativni… »
"Plakao sam dok su pevači išli na odmore, a sad..." Vuk Mob prozvao estradu uz sliku novog "poršea"

"Plakao sam dok su pevači išli na odmore, a sad..." Vuk Mob prozvao estradu uz sliku novog "poršea"

Telegraf 14.03.2020
- Osobe za koje vi mislite da plivaju u parama su spiskale svu lovu na drogu, kurve, kocku i ostale gluposti i što sam više to razumevao, postajao sam svestan situacije u kojoj se nalazim - piše Vuk. Vukadin Gojković (30), poznatiji kao Vuk Mob… »
Pre godinu dana sam plakao, a sad imam tri skupa automobila i vilu! (video)

Pre godinu dana sam plakao, a sad imam tri skupa automobila i vilu! (video)

Mondo 14.03.2020
Vuk Mob se na Instagramu obratio svima koji nisu verovali u njega! Vuk Mob se na Instagramu obratio svima koji nisu verovali u njega! Reper Vuk Mob napisao je na Instagramu podužu objavu o ljudima koji su sumnjali u njega kada je počinjao karijeru… »

Vesti dana »