Povezane vesti

Partizan igra sve bolje?

Partizan igra sve bolje?

Sportske.net 15.03.2020
Za razliku od prvih nekoliko utakmica od početka drugog dela sezone, crno-beli su počeli da daju golove iz igre, ne samo iz prekida. U poslednjih sedam dana, crno-beli su najpre savladali Spartak u osmini finala Kupa Srbije sa 4:0, a juče su bili bolji… »
Samo da prođe Korona, on će tek biti pravo Partizanovo pojačanje!

Samo da prođe Korona, on će tek biti pravo Partizanovo pojačanje!

Sportske.net 15.03.2020
Teško je praviti planove u ovakvoj situaciji, ali od njega se može oćekivati mnogo više u narednom periodu. Partizan je juče upisao novu pobedu u Linglong Superligi, crno-beli su pred praznim tribinama savladali Voždovac na ''Krovu'' sa 2:1, a jedan… »
Matiću se baš igra: Bilo bi mi žao da prekinu prvenstvo

Matiću se baš igra: Bilo bi mi žao da prekinu prvenstvo

Mozzart sport 15.03.2020
"Mislim da smo ušli u sjajnu formu", kaže napadač Partizana. Tri puta je Bojan Matić bio starter otkako je došao u Partizan ovog proleća i svaki put je postigao po gol! Tačnije, bio je strelac jednom protiv Proletera, dva puta u Kupu protiv… »
Šćekić: Koga nema bez njega se može i mora, svi su pokazali da Milošević može ozbiljno da računa na njih

Šćekić: Koga nema bez njega se može i mora, svi su pokazali da Milošević može ozbiljno da računa na njih

Večernje novosti 15.03.2020
Najbitnije je da smo dobili i da smo svi zdravi. Stojčev je dao evrogol - rekao je fudbaler Partizana. Fudbaler Partizana Aleksandar Šćekić izjavio je da su crno-beli zaslužili pobedu protiv Voždovca u 26. kolu Superlige. Izabranici Sava… »
Marković: Siguran sam da ću tek pomoći ekipi

Marković: Siguran sam da ću tek pomoći ekipi

Sportski žurnal 15.03.2020
Partizan je u gostima pobedio Voždovac 2:1 golovima Matića i Šćekića. Lazar Marković izneo je viđenje meča sa Voždovcem (2:1): – Znali smo da će biti teška utakmica bez obzira što je Voždovac imao niz negativnih rezultata. To uvek može da… »
Matić žali što sledi pauza u Superligi...

Matić žali što sledi pauza u Superligi...

Sportske.net 15.03.2020
Napadač Partizana smatra da je njegov tim ušao u pravu formu. Crno-beli su pobedili Voždovac u gostima rezultatom 2:1, a Bojan Matić je ponovo bio strelac i svakako da ima razloga da bude zadovoljan svojim partijama. "Volim kada pobeđujemo i kada… »
Asistencija, pa gol - Šćekić postao tajni adut Partizana: Kad dobro radiš uvek stigne nagrada

Asistencija, pa gol - Šćekić postao tajni adut Partizana: Kad dobro radiš uvek stigne nagrada

Mozzart sport 15.03.2020
"Naša igra je iz utakmice u utakmicu sve bolja", konstatuje visoki vezista. Nema Sejdube Sume, nema Bibarsa Natha, nema Umara Sadika, ali - nema problema. Tu je – Aleksandar Šćekić! Visoki vezista, kojem je u primarnom opisu posla da kvari… »
Matić: Bilo bi mi žao da se prvenstvo prekine, mislim da smo ušli u sjajnu formu

Matić: Bilo bi mi žao da se prvenstvo prekine, mislim da smo ušli u sjajnu formu

Sportski žurnal 15.03.2020
Partizan je u gostima pobedio Voždovac 2:1 golovima Matića i Šćekića. Bojan Matić, strelac druog gola protiv Voždovca, imao je razloga za zadovoljstvo: – Drago mi je što sam i danas bio strelac, jednostavno nemam opterećenje što se tiče… »
Strelci za Partizan posle meča: Koga nema bez njega se može, trebalo je ranije da damo gol!

Strelci za Partizan posle meča: Koga nema bez njega se može, trebalo je ranije da damo gol!

Hot sport 15.03.2020
Na utakmici 26.kola SLS ekipa Partizana savladala je ekipu Voždovca rezultatom 1:2 (0:0). Strelci za Partizan bili su Šćekić , Matić i Stojčev za Voždovac. Za sajt Partizana govorili su strelci Aleksandar Šćekić, Bojan Matić kao i Lazar… »
Najveći zvezdin ‘strah’ – penal: Od 20. novembra traje ‘crnei niz’, šest promašaja, navijači u glas neka…

Najveći zvezdin ‘strah’ – penal: Od 20. novembra traje ‘crnei niz’, šest promašaja, navijači u glas neka…

Hot sport 15.03.2020
Crveno-beli od 20. novembra prošle godine do juče promašili su šest penala, a neprecizni su bili Ričmond Boaći dva puta, Tomane, Milan Pavkov, El Fardu Ben i na kraju Radovan Pankov. Godinu 2019. navijači Crvene zvezde pamtiće po penalima. Prvo… »
Šta je sa Zvezdinim penaldžijama? Pankov produžio negativan niz (video)

Šta je sa Zvezdinim penaldžijama? Pankov produžio negativan niz (video)

Mondo 15.03.2020
U Kopenhagenu je bila srećna, ali "bela tačka" već neko vreme je ukleta za fudbalere Crvene zvezde. U Kopenhagenu je bila srećna, ali "bela tačka" već neko vreme je ukleta za fudbalere Crvene zvezde. Zauvek će navijači Crvene zvezde pamtiti… »
Vojvodina i Čukarički bez pobeda

Vojvodina i Čukarički bez pobeda

Danas 15.03.2020
Fudbaleri Vojvodine igrali su danas nerešeno bez golova sa Spartakom u Subotici, u 26. kolu Super lige Srbije. Vojvodina je i dalje treća na tabeli. Sada ima 55 bodova, tri manje od drugoplasiranog Partizana, a pet više od TSC-a. Spartak sa 37 zauzima… »
Pobede Zvezde i Proletera u Super ligi

Pobede Zvezde i Proletera u Super ligi

Danas 14.03.2020
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas na svom terenu Napredak sa 3:0, u utakmici 26. kola Super lige Srbije. Domaći su poveli u 22. minutu golom Tomanea, a zatim je Radovan Pankov pet minuta kasnije promašio penal. Drugi gol postigao je Željko… »
Partizan pobedio Voždovac u gostima

Partizan pobedio Voždovac u gostima

Danas 14.03.2020
Fudbaleri Partizana pobedili su danas Voždovac sa 2:1, u 26. kolu Super lige Srbije. Strelci za Partizan pred praznim tribinama stadiona Voždovca bili su Aleksandar Šćekić u 62. i Bojan Matić u 65. minutu. Gol za domaći tim u 69. minutu dao je… »

Vesti dana »