Povezane vesti

Novi slučaj u Valensiji: Pored Garaja, još jedan fudbaler pozitivan na korona virus!

Novi slučaj u Valensiji: Pored Garaja, još jedan fudbaler pozitivan na korona virus!

Hot sport 15.03.2020
Oseća se dobro! Defanzivac Valensije Elijakim Mangala pozitivno je testiran na virus korona, što je podelio s pratiocima na društvenim mrežama. Francuski internacionalac istakao je da se oseća dobro i da nije imao simptome bolesti, ali da je… »
Pored Garaja, još jedan fudbaler Valensije otkrio da ima Korona virus!

Pored Garaja, još jedan fudbaler Valensije otkrio da ima Korona virus!

Sportske.net 15.03.2020
Francuz nije osećao nikakve poteškoće niti simptome. Fudbaler Valensije Elijakim Mangala potvrdio je danas na društvenim mrežama da je pozitivan na Korona virus. On je jedan od petorice fudbalera španske ekipe koji je oboleo od virusa koji je… »
Posle Garaja, pola Valensije zaraženo koronavirusom

Posle Garaja, pola Valensije zaraženo koronavirusom

Vesti online 15.03.2020
Španska Valensija ozbiljno je pogođena virusom jer su posle Ezekijela Garaja potvrđena još četiri slučaja u kojima su fudbaleri oboleli. Klub je u nedelju popodne to objavio putem svog zvaničnog sajta, ali nije precizirao o kojim „igračima i… »
Pet osoba zaraženo koronavirusom u fudbalskom klubu Valensija

Pet osoba zaraženo koronavirusom u fudbalskom klubu Valensija

N1 Info 15.03.2020
Fudbalski klub Valensija potvrdio je pet slučajeva koronavirusa među članovima stručnog štaba i igračima prvog tima. Fudbaler Ezekijel Garaj je ranije objavio da je pozitivan na novi virus, nakon čega je klub potvrdio još četiri slučaja ne… »
Kobni meč lige šampiona: Dok u Španiji broj mrtvih raste iz sata u sat, još petorica članova Valensije u izolaciji

Kobni meč lige šampiona: Dok u Španiji broj mrtvih raste iz sata u sat, još petorica članova Valensije u izolaciji

Sportal blic 15.03.2020
Svet je paralisan i nalazi se u kandžama korona virusa i ko zna kada će nas iz istih pustiti. Nema trenutka, a da ne stigne vest da je neko nov zaražen, pogotovo od sportista. Defanzivac Valensije Ezekijel Garaj, poslednji je u nizu poznatih sportista… »
Petorica zaraženih korona virusom u Valensiji

Petorica zaraženih korona virusom u Valensiji

Danas 15.03.2020
Fudbalski klub Valensija potvrdio je danas pet slučajeva korona virusa među članovima stručnog štaba i igračima prvog tima. Fudbaler Esekel Garaj je ranije danas objavio da je pozitivan na novi virus, nakon čega je klub potvrdio još četiri… »
Epidemija sve gora u Španiji, petorica iz Valensija pozitivna na virus!

Epidemija sve gora u Španiji, petorica iz Valensija pozitivna na virus!

Sportske.net 15.03.2020
Stiglo zvanično saopštenje sa "Mestalje". Preneli smo danas da je štoper Valensije Ezekijel Garaj na društvenim mrežama obelodanio da je zaražen Korona virusom. Sada su se oglasili i iz kluba sa "Mestalje" i potvrdili da je pet članova kluba… »
Fudbaler Valensije pozitivan na korona virus

Fudbaler Valensije pozitivan na korona virus

Novi magazin 15.03.2020
Fudbaler Valensije Esekel Garaj potvrdio je danas da je pozitivan na korona virus. "Ova 2020. je počela jako loše za mene. Pozitivan sam na korona virus, ali se osećam se veoma dobro", napisao je Garaj na društvenim mrežama i dodao da ostaje u… »
Prvi zaraženi fudbaler u La ligi - Ezekijel Garaj

Prvi zaraženi fudbaler u La ligi - Ezekijel Garaj

Mozzart sport 15.03.2020
Čitav tim Valensije mora u izolaciju... Odbrambeni fudbaler Valensije Ezekijel Garaj (33) pozitivno je testiran na virus korona! Momak iz Argentine nije igrao u dvomeču Lige šampiona protiv Atalante, što će reći da je zarazu "zakačio" na nekoj… »
Virus korona stigao i u Primeru: Defanzivac Valensije pozitivan na testu

Virus korona stigao i u Primeru: Defanzivac Valensije pozitivan na testu

Večernje novosti 15.03.2020
Osećam se veoma dobro i sada mi ostaje samo da pratim ono što mi doktori kažu. U ovom momentu sam izolovan - poručio je Garaj. Sada je i zvanično. Prvi slučaj virusa korona je zabeležen i u španskoj Primeri. Potvrdio je to defanzivac Valensije… »
Najveći baksuz na svetu - pre mesec otišli ligamenti, od danas - zaražen!

Najveći baksuz na svetu - pre mesec otišli ligamenti, od danas - zaražen!

Sportske.net 15.03.2020
Prvi slučaj u La Ligi... Štoper Valensije Ezekijel Garaj saopštio je danas da je pozitivan na Korona virus. Argentinac je na svom Instagram profilu objavio da se oseća dobro, a ne treba zaboraviti da je Garaj početkom februara zaradio tešku povredu… »
Prvi slučaj: Covid-19 u Primeri Reprezentativac Argentine potvrdio: Pozitivan sam na korona virus!

Prvi slučaj: Covid-19 u Primeri Reprezentativac Argentine potvrdio: Pozitivan sam na korona virus!

Sportal blic 15.03.2020
Ezekijel Garaj, defanzivac Valensije i reprezentacije Argentine, novi je fudbaler koji je zaražen korona virusom. Vest je potvrdio sam fudbaler putem naloga na Instagramu. - Jasno je da je 2020. godina za mene krenula vrlo loše. Rezultati testa na… »

Vesti dana »