Povezane vesti

Šta će biti sa ABA ligom? Niko ne zna kada će košarkaši na teren, ali predsednik regionalnog takmičenja ima rešenje

Šta će biti sa ABA ligom? Niko ne zna kada će košarkaši na teren, ali predsednik regionalnog takmičenja ima rešenje

Sportal blic 15.03.2020
ABA liga je suspendovala sva svoja takmičenja do daljnjeg jer se situacija sa virusom korona menja iz sata u sat. Ništa se ne zna, a kako stvari stoje ni u skorije vreme nećemo imati jasniju situaciju da li će se ili ne regionalna liga nastaviti… »
Klubovi se pitaju: Prvi čovek ABA lige otkrio sudbinu regionalnog takmičenja

Klubovi se pitaju: Prvi čovek ABA lige otkrio sudbinu regionalnog takmičenja

Vesti online 15.03.2020
Prvi čovek ABA lige, Domagoj Čavlović, donekle je otkrio kakva sudbina čeka regionalno takmičenje koje je trenutno suspendovano zbog pandemije korona virusa! On je u izjavi za Maxbetsport istakao da nije isključeno da fajnal-for odluči šampiona i… »
Predsednik ABA ponudio rešenje za završetak sezone: Klubovi će odlučiti

Predsednik ABA ponudio rešenje za završetak sezone: Klubovi će odlučiti

Mondo 15.03.2020
Domagoj Čavlović poručio u razgovoru za MaxBet sport da još ne zna kada će se i kako nastaviti regionalna liga ove sezone koja je prekinuta zbog korona virusa. "Želimo da održimo telefonsku konferenciju da čujemo predloge klubova, pošto su oni… »
Prvi čovek ABA lige: Nećemo šampiona za ‘zelenim stolom’, ovo je moj predlog, neka klubovi odluče!

Prvi čovek ABA lige: Nećemo šampiona za ‘zelenim stolom’, ovo je moj predlog, neka klubovi odluče!

Hot sport 15.03.2020
Koronavirus paralisao je sport, košarka se igra samo u Turskoj, dok je u Litvaniji ekipa Žalgirisa već proglašena za šampiona. Evroliga i Evrokup su suspendovani, ista situacija je i sa ABA ligom. Nije poznato kada će i da li će regionalno… »
Još uvek se ne zna kako i kada će se završiti ABA liga: Predsednik regionalnog takmičenja ima ideju

Još uvek se ne zna kako i kada će se završiti ABA liga: Predsednik regionalnog takmičenja ima ideju

Večernje novosti 15.03.2020
Mislim da niko ne želi da se liga završi za zelenim stolom i da se tako odluči šampion. Ni klubovi, ni navijači - rekao je Čavlović. ABA lige je trenutno na čekanju, kao i mnoge druge lige širom sveta, kako u košarci, tako i u fudbalu i mnogim… »

Vesti dana »