Povezane vesti

Miha opisao izolaciju: Žena mi je kao lav u kavezu, posle 2 rata i bombi ne plašim se korone

Miha opisao izolaciju: Žena mi je kao lav u kavezu, posle 2 rata i bombi ne plašim se korone

Vesti online 16.03.2020
Srpski fudbalski trener Siniša Mihajlović poručio je da ćemo svi zajedno pobediti koronavirus i dodao da će kad sve prođe biti prelepo igrati fudbal. Trener Bolonje, koji je trenutno u samoizolaciji u Rimu jer se leči od leukemije, dao je veliki… »
Miha: Teško je biti kod kuće? Za mene je to privilegija

Miha: Teško je biti kod kuće? Za mene je to privilegija

N1 Info 16.03.2020
Trener Bolonje Siniša Mihajlović očekuje da će se prvenstvo u Italiji završiti, pošto je uveren u to da će se okončati epidemija koronavirusa. Srpski stručnjak, koji se oporavlja od leukemije, napustio je Bolonju i boravi u izolaciji u Rimu… »
Mihajlović: Pobedićemo zajedno,kad prođe uživaćemo u fudbalu

Mihajlović: Pobedićemo zajedno,kad prođe uživaćemo u fudbalu

Sportski žurnal 16.03.2020
Trener Bolonje, koji je trenutno u samoizolaciji u Rimu jer se leči od leukemije, dao je veliki intervju za Gazetu delo Sport gde je zamolio sve da budu disciplinovani i hrabri. Srpski fudbalski trener Siniša Mihajlović poručio je danas da ćemo svi… »
Junak Miha poslao poruku, slobodno je primenite u Srbiji!

Junak Miha poslao poruku, slobodno je primenite u Srbiji!

Sportske.net 16.03.2020
Kako Italijanima, tako i nama, ovo je jedini način... Siniša Mihajlović je u svom domu, sa svima ostalima odoleva virusu, posle teške bolesti koja ga je zadesila. Čovek koji se bori sa leukemijom imao je poruku za Italijane čija je zemlja… »

Vesti dana »