Povezane vesti
Dr Radmila Zec: U Pirotu nema potvrđenih slučajeva korona virusa
Plus online 16.03.2020
Posle današnje sednice Štaba za vanredne situacije epidemiolog Zavoda za javno zdravlje Pirot dr Radmila Zec istakla je da je na teritoriji Srbije do danas potvrđeno 55 slučajeva korona virusa. U Pirotu su postojale dve sumnje prošle nedelje, uzorci su… »
U Pirotu bez potvrđenog oboljevanja od korona virusa, u Beloj Palanci dva obolela
Pirotske vesti 16.03.2020
Epidemiolog pirotskog Zavoda za javno zdravlje dr Radmila Zec kazala je danas novinarima da u Pirotu još uvek nema potvrđenog oboljevanja od korona virusa, dok su u Beloj Palanci obolele dve osobe za koje je potvrđeno da su bile u kontaktu sa obolelima… »
U Crnoj Gori i dalje nema korona virusa: Ne rade škole, zabranjena okupljanja, zatvoreni granični prelazi...
Srbija danas 16.03.2020
U Crnoj Gori i dalje nema potvrđenih slučajeva zaraze korona virusom, ali su uprkos tome preduzete sve preventivne mere. Tako od danas ne rade škole, zabranjena su sva javna okupljanja, a zatvoreni su i granični prelazi prema svim državama u okruženju -… »
Vesti dana »
Dojče vele o skupovima u Srbiji: Vidovdanski skup studenata i panađur vlasti
Danas pre 24 minutajoš 38 povezanih
Građani sa svih strana stižu u Beograd na skup „Srbija - jedna porodica”
Glas Zapadne Srbije pre 53 minutajoš 29 povezanih
Trenutno najtoplije u Kikindi - 37, Palić i Zrenjanin - 36, Sombor i Novi Sad - 35 stepeni
RTV pre 34 minutajoš 37 povezanih
Napadnut teretni brod u Ormuzu nakon najava o ponovnim udarima Irana, SAD šire pomorske puteve
Nedeljnik pre 1 satjoš 56 povezanih
Novi bilans: U zemljotresima u Venecueli poginulo 920 osoba, više od 50.000 nestalih
Beta pre 3 satajoš 27 povezanih



