Povezane vesti

Poziv Vučića Siju videlo 500 miliona ljudi

Poziv Vučića Siju videlo 500 miliona ljudi

RTV 16.03.2020
PEKING - Poziv predsednika Srbije Aleksandra Vučića kineskom predsedniku Si Đinpingu da pomogne Srbiji videlo je 500 miliona ljudi, izjavila je novinarka kineske CCTV Jing Džang. Dopisnica CCTV iz Beograda, objavila je vest sa konferencije za novinare… »
Pomoć stigla iz Kine!

Pomoć stigla iz Kine!

Vesti online 16.03.2020
Srbija je od Kine tražila pomoć u medicinskom materijalu i osoblju, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dodajući da zbog zbog poslednje odluke Evropske komisije nije moguć uvoz te opreme iz EU. Pravo lice Brisel za čuđenje Čelično… »
500 Miliona kineza pregledalo Vučićevu poruku Si Đinpingu! Ovo je video koji se šeruje celom Kinom!

500 Miliona kineza pregledalo Vučićevu poruku Si Đinpingu! Ovo je video koji se šeruje celom Kinom!

Kurir 16.03.2020
Snimak u kojem je proglašeno vanredno stanje, a posebno deo u kom se očekuje i najavljuje pomoć iz Kine u lekovima, opremi i lekarima naišao je na neverovatan odjek u toj zemlji, a sada je poznat i broj ljudi koji su ovu vest videli Novinarka CCTV iz… »
Vučićev apel za pomoć u vrhu najtraženijih vesti na kineskom internetu (foto)

Vučićev apel za pomoć u vrhu najtraženijih vesti na kineskom internetu (foto)

Večernje novosti 16.03.2020
Kinezi su na internetu počeli da pružaju podršku Srbiji i traže da se prijateljskoj zemlji odmah pošalje pomoć. VEST u kojoj se srpski predsednik Aleksandar Vučić prilikom proglašenja vanrednog stanja obraća kineskom predsedniku Si Đi Pingu… »
Kineska televizija prenela Vučićev govor i molbu za pomoć upućenu Si Đinpingu

Kineska televizija prenela Vučićev govor i molbu za pomoć upućenu Si Đinpingu

Blic 16.03.2020
Obraćanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića, u kojem je proglasio vanredno stanje i najavio da će se ovog puta umesto Evropskoj uniji za pomoć obratiti Kini, izazvalo je pažnju u toj zemlji. Izjava Vučića da očekuje pomoć iz Kine u lekovima… »
Mediji i internet u Kini preplavljeni emotivnim reakcijama na Vučićev apel: Pomozimo Srbiji, mi smo braća! (video)

Mediji i internet u Kini preplavljeni emotivnim reakcijama na Vučićev apel: Pomozimo Srbiji, mi smo braća! (video)

Večernje novosti 16.03.2020
Snimak u kome je proglašeno vanredno stanje, a posebno deo u kome se očekuje i najvaljuje pomoć iz Kine u lekovima, opremi i lekarima emitovan je na televiziji i na društvenoj mreži veibo. Obraćanje predsednika Srbije Aleksandra Vučica u kojem je… »
Vučić kuka Đinpingu: Brate, pošalji nam lekare!

Vučić kuka Đinpingu: Brate, pošalji nam lekare!

Pravda 16.03.2020
Predsednik Vučić rekao je da se Srbija sada jedino uzda u pomoć naših kineskih prijatelja: - Uputio sam posebno pismo kineskom predsedniku Si Đinpingu jer najveće nade polažemo u Kinu. Nazvao sam ga ne samo dragim prijateljem već i bratom ne samo… »

Vesti dana »