Povezane vesti

Idris Elba pozitivan na Kovid-19

Idris Elba pozitivan na Kovid-19

RTS 16.03.2020
Britanski glumac Idris Elba objavio je da je zaražen koronavirusom. Elba je na društvenim mrežama saopštio fanovima da je u ponedeljak ujutru testiran na Kovid-19 i da su rezultati bili pozitivni. Četrdesetsedmogodišnji glumac potvrdio je da se… »
Idris Elba pozitivan na koronavirus (VIDEO)

Idris Elba pozitivan na koronavirus (VIDEO)

Dnevnik 16.03.2020
LONDON: Britanski glumac Idris Elba izjavio je danas da je pozitivan na korona virus. Elba je napisao na Tviteru da nema simptome, ali da je izolovao sebe od drugih, preneo je Rojters. "Ostanite kod kuće i budite pragmatični. Obaveštavaću vas o tome… »
Čuveni glumac pozitivan na korona virus: Odmah je izolovan! Idris Elba otkrio da se oseća dobro

Čuveni glumac pozitivan na korona virus: Odmah je izolovan! Idris Elba otkrio da se oseća dobro

Blic 16.03.2020
Poznati britanski glumac Idris Elba potvrdio je danas na svom Tviter nalogu da je testiran na korona virus, te da su rezultati bili pozitivni. - Osećam se okej, nemam simptome do sada, ali sam izolovan od kad sam saznao da sam izložen virusu. Ostanite… »
I Idris Elba pozitivan na koronavirus

I Idris Elba pozitivan na koronavirus

N1 Info 16.03.2020
Glumac Idris Elba poslednji je u nizu holivudskih zvezda koja je objavila da je pozitivna na koronavirus. "Nesuđeni" Džejms Bond, za kog se spekulisalo da će naslediti Danijela Krejga u ulozi poznatog britanskog špijuna 007, objavio je da je testiran… »

Vesti dana »