Povezane vesti

Glumica boluje od korona virusa: "Evo šta mi se dešava"

Glumica boluje od korona virusa: "Evo šta mi se dešava"

Mondo 17.03.2020
Glumica Rejčel Metjuz otkrila da je pozitivna na korona virus već nedelju dana i objavila simptome. Glumica Rejčel Metjuz otkrila da je pozitivna na korona virus već nedelju dana i objavila simptome Glumica iz serije "Batwoman" i lepotica koja je… »
Pao s Marsa: Oskarovac nije znao za korona virus!

Pao s Marsa: Oskarovac nije znao za korona virus!

Mondo 17.03.2020
Džerede, dobrodošao! Džerede, dobrodošao! Američki glumac Džered Leto je na svom Instagram profilu objasnio da je bio u pustinji, bez telefona, i da nije znao za pandemiju korona virusa! Oskarovac i frontmen benda 30 Seconds to Mars je proveo dve… »
Poznati glumac nije imao pojma da svetom hara korona virus: Vratio se iz pustinje, pa ostao u čudu

Poznati glumac nije imao pojma da svetom hara korona virus: Vratio se iz pustinje, pa ostao u čudu

Telegraf 17.03.2020
Džared Leto nije znao šta se dešava, ali ima opravdanje za to. Verovali ili ne, postoji i oni ljudi koji nisu znali, bar do sada, da je na snazi pandemija korona virusa. Jedan od njih je poznati glumac Džared Leto. Holivudski superstar je na svom… »
Džered LETO nije imao pojma da svetom hara korona: Vratio se iz pustinje pa ostao u zatečen! Evo šta je poručio (foto)

Džered LETO nije imao pojma da svetom hara korona: Vratio se iz pustinje pa ostao u zatečen! Evo šta je poručio (foto)

Kurir 17.03.2020
Američki glumac Džered Leto je na svom Instagram profilu objasnio da je bio u pustinji, bez telefona, i da nije znao za pandemiju korona virusa. Naime, 48-godišnji oskarovac i muzičar proveo je nešto manje od dve nedelje u pustinji, gde se posvetio… »
Nisam sigurna šta je sledeći korak: Holivuska glumica pozitivna na korona virus! Evo koliko će biti u karantinu (foto)

Nisam sigurna šta je sledeći korak: Holivuska glumica pozitivna na korona virus! Evo koliko će biti u karantinu (foto)

Kurir 17.03.2020
Holivudska glumica Rejčel Metjuz objavila je na Instagram storiju da je pozitivna na korona virus. "Zdravo ljudi, testirana sam pozitivno na COVID- 19 i biću u karantinu celu nedelju. Nisam sigurna šta je sledeći korak, ali ću očigledno ostati u… »
Holivudska glumica pozitivna na korona virus:"Nisam sigurna šta je sledeći korak..."

Holivudska glumica pozitivna na korona virus:"Nisam sigurna šta je sledeći korak..."

Blic 17.03.2020
Nakon holivudskih glumaca Toma Henksa,Idrisa Elbe i Kristofera Hivjua, još jedna poznata ličnost, Rejčel Metjuz objavila je na Insta storiju da je pozitivna na COVID- 19. - Zdravo ljudi, testirana sam pozitivno na COVID- 19 i biću u karantinu celu… »
Olga Kirilenko ispričala sve detalje o korona virusu: Evo kako se sada oseća i gde se nalazi! (foto)

Olga Kirilenko ispričala sve detalje o korona virusu: Evo kako se sada oseća i gde se nalazi! (foto)

Kurir 17.03.2020
Ukrajinska glumica i manekenka Olga Kirilenko u nedelju je na otkrila da je, takođe pozitivna na koronavirus. Sada se oglasila na svom Instagram profilu i rekla zašto nije u bolnici već u kućnoj izolaciji. View this post on Instagram A post shared by… »

Vesti dana »