Povezane vesti

Ministar i sekretar u Vladi RS pozitivni na korona virus

Ministar i sekretar u Vladi RS pozitivni na korona virus

Slobodna Evropa 18.03.2020
Ministar za evropske integracije i međunarodnu saradnju Zlatan Klokić, kao i sekretar u tom ministarstvu, pozitivni su na korona virus i nalaze se u izolaciji, saopštio je premijer Republike Srpske (RS) Radovan Višković. Višković je istakao da su… »
Broj zaraženih u Republici Srpskoj raste: I ministar Zlatan Klokić je pozitivan na korona virus

Broj zaraženih u Republici Srpskoj raste: I ministar Zlatan Klokić je pozitivan na korona virus

Srbija danas 18.03.2020
On je naveo da mu je rečeno da bude u kontaktu sa dežurnom epidemiološkom službom i da obavesti sve kontakte sa kojima je imao komunikaciju i bilo kakav dodir i da je to i učinio. Ministar za evropske integracije i međunarodnu saradnju Republike… »
Testirano na korona virus još pet ministara Republike Srpske, nalazi negativni

Testirano na korona virus još pet ministara Republike Srpske, nalazi negativni

Novi magazin 18.03.2020
Premijer Republike Srpske Radovan Višković izjavio je da su tokom noći testirani ministri i republički inspektor zdravstva koji su bili u kontaktu s ministrom za evropske integracije i medjunarodnu saradnju Zlatanom Klokićem, kome je potvrdjeno da je… »
Ministar pozitivan na virus korona za “Novosti”: Bio sam na slavlju za 8. mart, nisam ni slutio da sam zaražen

Ministar pozitivan na virus korona za “Novosti”: Bio sam na slavlju za 8. mart, nisam ni slutio da sam zaražen

Večernje novosti 18.03.2020
Bio sam na slavlju minsitarstva povodom 8. mart Dan žena u lokalu za koji se ispostavilo kasnije da je jedno od žarišta. Zlatan Klokić ministar za evropske integracije i međunarodnu saradnju Republike Srpske, kojem je otkriven virus korona, za… »
Višković: Testirani svi koji su bili u kontaktu s ministrom RS, nalazi negativni

Višković: Testirani svi koji su bili u kontaktu s ministrom RS, nalazi negativni

N1 Info 18.03.2020
Premijer Republike Srpske Radovan Višković potvrdio je da je broj zaraženih od koronavirusa u tom entitetu 29. Petoro ministara i republički inspektor zdravstva koji su bili u kontaktu s ministrom za evropske integracije i međunarodnu saradnju RS… »
Ministar u Republici Srpskoj pozitivan na koronavirus

Ministar u Republici Srpskoj pozitivan na koronavirus

RTS 18.03.2020
Ministar za evropske integracije i međunarodnu saradnju Republike Srpske Zlatan Klokić potvrdio je da je pozitivan na koronavirus. "Javljeno mi je danas da sam pozitivan na koronavirus. Nalazim se u kućnoj izolaciji i dobro se osećam, bez ikakvih… »
Ministar iz Republike Srpske pozitivan na korona virus: U kućnoj sam izolaciji, dobro se osećam (video)

Ministar iz Republike Srpske pozitivan na korona virus: U kućnoj sam izolaciji, dobro se osećam (video)

Kurir 18.03.2020
Ministar za evropske integracije i međunarodnu saradnju Republike Srpske (RS) Zlatan Klokić potvrdio je da je pozitivan na virus korona. "Javljeno mi je da sam pozitivan na korona virus. Nalazim se u kućnoj izolaciji i dobro se osećam, bez ikakvih… »
"Nalazim se u kućnoj izolaciji" (video)

"Nalazim se u kućnoj izolaciji" (video)

Alo 18.03.2020
Nema nikakvih simptoma. Ministar za evropske integracije i međunarodnu saradnju Republike Srpske (RS) Zlatan Klokić potvrdio je da je pozitivan na virus korona. "Javljeno mi je da sam pozitivan na korona virus. Nalazim se u kućnoj izolaciji i dobro se… »
Ministar u Vladi Republike Srpske pozitivan na virus korona

Ministar u Vladi Republike Srpske pozitivan na virus korona

Radio 021 18.03.2020
Ministar za ekonomske odnose i regionalnu saradnju u Vladi Republike Srpske Zlatan Klokić pozitivan je na virus korona, potvrđeno je za N1 u Vladi RS. Ministar je stabilno, bez jačih simptoma, a nalazi se u kućnoj izolaciji. "Nalazim se u kućnoj… »

Vesti dana »