Повезане вести

Нова четири пацијента у Нишу, укупно осам на лечењу, један на респиратору

Нова четири пацијента у Нишу, укупно осам на лечењу, један на респиратору

Н1 Инфо 18.03.2020
На Клинику за инфективне болести у Нишу током ноћи примљена су четири пацијента са коронавирусом, тако да је сада укупно осморо пацијената на болничком лечењу, а један од њих прикључен је на апарат за дисање, саопштио… »
КЦ Ниш: На лечењу осморо пацијената оболелих од ЦОВИД-19

КЦ Ниш: На лечењу осморо пацијената оболелих од ЦОВИД-19

ИндексОнлине 18.03.2020
НИШ – На Клиници за инфективне болести КЦ Ниш лечи се осморо пацијената код којих је потврђено да су оболели од корона вируса ЦОВИД-19. Један од пацијената, који је на Клинику за инфективне болести примљен 10. марта, има… »
„Куд си пошао?! Ставили ме у ауто, вратили кући и наредили да не мрдам": Исповест првог пензионера ког је пресрела полиција…

„Куд си пошао?! Ставили ме у ауто, вратили кући и наредили да не мрдам": Исповест првог пензионера ког је пресрела полиција…

Вечерње новости 18.03.2020
Полиција је пензионеру рекла да ништа не брине јер ће ћу лекове храну и све што му треба неко брзо донети. КРЕНУО сам само до поште да подигнем паре. Зауставише ме, стрпаше у ауто и вратише кући. Овако за „Новости“… »
Још четири оболела примљена у КЦ Ниш: Објављено стање пацијената са вирусом корона

Још четири оболела примљена у КЦ Ниш: Објављено стање пацијената са вирусом корона

Вечерње новости 18.03.2020
До јуче је код 14 особа у Нишу потврђен вирус корона, а још 300 особа је под надзором. На Клиници за инфективне болести КЦ Ниш, тренутно се лечи осморо пацијената, код којих је потврђено да су оболели од вируса корона… »
Ниш: Број хоспитализованих повећан на осам, један пацијент у тешком стању

Ниш: Број хоспитализованих повећан на осам, један пацијент у тешком стању

Данас 18.03.2020
На Клинику за инфективне болести у Нишу током ноћи примљена су четири пацијента са корона вирусом, тако да је сада укупно осморо пацијената на болничком лечењу, а један од њих прикључен је на апарат за дисање, саопштио… »
У Клиничком центру Ниш није повећан број пацијената са корона вирусом

У Клиничком центру Ниш није повећан број пацијената са корона вирусом

Данас 17.03.2020
На Клиници за инфективне болести није увечан број пацијената код којих је потврђено да су оболели од корона вирурса, тако да их је и вечерас четворо, колико их је било јутрос, саопштено је у Клиничком центру Ниш. На веб-… »

Вести дана »