Povezane vesti

"Javljaju mi iz: Italije... Ljudi paniče!" Crnogorski košarkaš otkrio detalje iz najugroženije evropske države

"Javljaju mi iz: Italije... Ljudi paniče!" Crnogorski košarkaš otkrio detalje iz najugroženije evropske države

Sportal blic 18.03.2020
Jedan je od igrača koji je obeležio ovogodišnje takmičenje u ABA ligi. Nimalo slučajno, jer je od momka koga su u početku prepoznavali samo po identičnom imenu i prezimenu sa jednim dugogodišnjim srpskim reprezentativcem, došao do statusa trećeg… »
Marko Simonović: Najbolji potez u karijeri je dolazak u Megu!

Marko Simonović: Najbolji potez u karijeri je dolazak u Megu!

Hot sport 18.03.2020
Jedan je od igrača koji je obeležio ovogodišnje takmičenje u ABA ligi. Nimalo slučajno, jer je od momka koga su u početku prepoznavali samo po identičnom imenu i prezimenu sa jednim dugogodišnjim srpskim reprezentativcem, došao do statusa trećeg… »
Simonović: Dolazak u Megu najbolji potez u karijeri

Simonović: Dolazak u Megu najbolji potez u karijeri

Dnevnik 18.03.2020
BEOGRAD: Košarkaš Marko Simonović izjavio je da mu je dolazak u Megu najbolji potez u karijeri i da je mnogo napredovao otkako je počeo da radi sa trenerom Dejanom Milojevićem. Simonović je jedan je od igrača koji je obeležio ovogodišnje… »
Simonović: San mi je da zaigram u NBA, odrastao sam na pričama o Šćepanoviću

Simonović: San mi je da zaigram u NBA, odrastao sam na pričama o Šćepanoviću

Mozzart sport 18.03.2020
„Unapredio sam napadački potencijal i verujte mi sve to je posledica rada sa Dejanom Milojevićem“. Jedan je od igrača koji je obeležio ovogodišnje takmičenje u ABA ligi. Nimalo slučajno, jer je od momka koga su u početku prepoznavali samo po… »

Vesti dana »