Povezane vesti
Mustafa protiv smene ministra policije, traži ukidanje taksi
Slobodna Evropa 18.03.2020
Predsednik Demokratskog saveza Kosova (DSK) Isa Mustafa izjavio je da je za njega smena ministra untrašnjih poslova KosovaAgima Veljiua (Agim Veliu) neprihvatljiva i da predstavlja kršenje koalicionog sporazuma. On je dodao da nije bio konsultovan od… »
Borel: Priština da ukine takse
Slobodna Evropa 18.03.2020
Visoki predstavnik Evropske Unije za zajedničku spoljnu politiku I bezbednost, Žozef Borel (Jospeh Borell) je zatražio od kosovske vlade što brže ukidanje takse na uvoznu robu iz Srbije i Bosne i Hercegovine jer one “predstavljaju prepreku regionalnoj… »
Nedelju dana je rok: Mustafa postavio ultimatum Kurtiju: Poništite ostavku ministra iz DSK i ukinite takse na srpske proizvode
Blic 18.03.2020
Predsednik Demokratskog saveza Kosova (DSK) Isa Mustafa, postavio je danas ultimatum aktuelnom premijeru Aljbinu Kurtiju sa kojim je u vladajućoj koaliciji, da u roku od nedelju dana opozove odluku o smeni ministra unutrašnjih poslova Agima Veljiua i… »
Mustafa ultimativno traži da Kurti ukine takse i opozove smenu ministra policije
Danas 18.03.2020
Predsednik Demokratskog saveza Kosova Isa Mustafa zatražio je danas od premijera Aljbina Kurtija da do kraja sedmice ukine takse na proizvode iz Srbije i BiH i da opozove odluku o smeni ministra unutrašnjih poslova Agima Veljiua. Mustafa je ocenio da je… »
Vesti dana »
U toku potpisivanje peticije za prevremene izbore: „Situacija fenomenalna, odaziv sjajan“ BLOG
Glas Šumadije pre 1 satjoš 39 povezanih
(FOTO) Uklonjena avio-bomba u Beogradu na vodi: Dopremljena na Pasuljanske livade gde će biti uništena
Newsmax Balkans pre 16 minutajoš 30 povezanih
Vanredni parlamentarni izbori na Kosovu i Metohiji, najveća izlaznost u Ranilugu
RTV pre 11 minutajoš 41 povezana





