Povezane vesti

Holandski ministar zdravlja kolabirao u parlamentu

Holandski ministar zdravlja kolabirao u parlamentu

Večernje novosti 19.03.2020
Holandski ministar zdravlja, 56-godišnji Bruno Bruins danas je u parlamentu u Hagu pao u nesvest, zbog, kako se navodi, premora od višenedeljne borbe sa virusom korona. Holandski ministar zdravlja, 56-godišnji Bruno Bruins danas je u parlamentu u Hagu… »
Ministar zdravlja Holandije se onesvestio tokom sastanka: Iscrpljen sam

Ministar zdravlja Holandije se onesvestio tokom sastanka: Iscrpljen sam

N1 Info 19.03.2020
Holandski ministar zdravstva i sporta Bruno Bruins izgubio je svest tokom sastanka Donjeg doma Parlamenta Holandije, na kojem se razgovaralo o merama protiv širenja korona virusa u zemlji. Bruins je pao na pod tokom sastanka te je uz pomoć kolega ustao… »
Holandski ministar zdravlja se srušio usred sednice o koroni: Onesvestio sam se od iscrpljenosti (video)

Holandski ministar zdravlja se srušio usred sednice o koroni: Onesvestio sam se od iscrpljenosti (video)

Kurir 19.03.2020
Kako u Holandiji ima više od 2.000 zaraženih koronavirusom, ministar zdravlja Bruno Bruins nije više mogao da se izbori sa pritiskom i stresom, pa se onesvestio tokom sednice Parlamenta. Bruins je na meti velikih kritika jer mnogi smatraju da se… »
VIDEO: Holandski ministar zdravlja se onesvestio tokom sastanka o virusu korona

VIDEO: Holandski ministar zdravlja se onesvestio tokom sastanka o virusu korona

Radio 021 19.03.2020
Ministar zdravlja i sporta u Holandiji Bruno Bruins onesvestio se tokom sastanka Donjeg doma parlamenta ove zemlje na kojem se razgovaralo o merama protiv širenja virusa korona. Holandija se proteklih dana bori sa više od 2.000 potvrđenih slučajeva… »
Holandskom ministru pozlilo tokom diskusije o korona virusu (video)

Holandskom ministru pozlilo tokom diskusije o korona virusu (video)

Blic 18.03.2020
Holandski ministar za zdravstvenu negu Bruno Bruins nakratko se onesvestio tokom diskusije u parlamentu o virusu korona. Bruins je pao iz govornice dok je slušao pitanja i potom su mu pomogle kolege ministri. Ministar je uzeo gutljaj vode i napustio je… »

Vesti dana »