Povezane vesti

Marko nije hteo da priča sa lunom, a ona se izjadala: U svom ovom haosu, on je moja kočnica! (video)

Marko nije hteo da priča sa lunom, a ona se izjadala: U svom ovom haosu, on je moja kočnica! (video)

Kurir 19.03.2020
Luna Đogani je nakon bezuspešnog razgovora sa Markom Miljkovićem, otišla kod Drveta mudrosti. "Nisam ništa bolje od jutros od kada smo pričali. Ovo su neke stvari malo teže koje ne mogu tako brzo da prođu", počela je Luna razgovor sa Drvetom… »
Luna u suzama posle bežanja i drame sa majkom i markom: Ja sam zbog njega ovde došla! Niko se ne bori za mene! (video)

Luna u suzama posle bežanja i drame sa majkom i markom: Ja sam zbog njega ovde došla! Niko se ne bori za mene! (video)

Kurir 19.03.2020
Luna Đogani legla je nakon što je pokušala da pobegne sa imanja, a otac je pokušavao da je uteši. Nakon što je Marko Miljković odlučio da ipak legne i spava, Gagi je to preneo Luni, zbog čega se ona veoma rastužila. Luna nije mogla da prestane… »
Luna Đogani beži iz rijalitija Zadruga! Gagi joj pomaže! (VIDEO)

Luna Đogani beži iz rijalitija Zadruga! Gagi joj pomaže! (VIDEO)

Svet plus 19.03.2020
Luna Đogani beži iz rijalitija Zadruga! Njen otac Gagi joj pomaže! Na početku je ubeđivao da to ne čini, i da to rade samo bednici, a onda joj se pridružio... Luna Đogani donela je odluku da nakon što su je otac Gagi Đogani i dečko Marko… »
Luna Đogani beži iz zadruge: Udarala u kapiju lopatom iz sve snage, htela da je razvali, pomogao joj i on

Luna Đogani beži iz zadruge: Udarala u kapiju lopatom iz sve snage, htela da je razvali, pomogao joj i on

Blic 19.03.2020
Luna Đogani htela je da pobegne sa velelepnog imanja u Šimanovcima nakon što su je otac Gagi Đogani i dečko Marko Miljković ubedili da pobegne. Luna je lopatom udarala u kapiju, a Gagi je čak u jednom trenutku prišao da joj pomogne i pokušao da… »

Vesti dana »