Povezane vesti

IMAM DVE ĆERKE, NIKAD NE BIH NA TO PRISTALA: Slađa Delibašić ŠOKIRALA izjavom o Luni (VIDEO)

IMAM DVE ĆERKE, NIKAD NE BIH NA TO PRISTALA: Slađa Delibašić ŠOKIRALA izjavom o Luni (VIDEO)

Svet & Skandal 19.03.2020
Već nekoliko dana pomno pratimo dešavanju u rijalitiju “Zadruga”. Odnos između Anabele, Gagija, Lune i Marka, već nakon prve svađe nije više bila nešto što treba da bude senzacija, materijal za medije i priča kojom ćemo samo “ubijati”… »
“Posle narko-žurke doveo si joj devojku od 15 godina u stan!” Anabela iznela ŠOK detalje iz Gagijevog života!

“Posle narko-žurke doveo si joj devojku od 15 godina u stan!” Anabela iznela ŠOK detalje iz Gagijevog života!

Svet & Skandal 19.03.2020
Učesnici rijalitija u poslednjih nekoliko dana sve češće pominju Milenu, bivšu devojku Gagija Đoganija. Svedoci smo da se Anabela Atijas i Gagi često svađaju, a da povremeno u tim raspravamo spominju i njegovu bivšu devojku. – Samo ti nastavi… »
DOVEO U OPASNOST LJUDE U SRBIJI: Policija HAPSI Luku Jovića ako ga nađe na ulici

DOVEO U OPASNOST LJUDE U SRBIJI: Policija HAPSI Luku Jovića ako ga nađe na ulici

Svet & Skandal 19.03.2020
Srpski fudbaler Luka Jović nepromišljenim potezom doveo u opasnost živote brojnih ljudi u Srbiji! Napadač madridskog Reala pobegao je iz karantina u Madridu i došao u Beograd da bi bio sa svojim devojkom Sofijom Milošević. Andrej Atijas bez dlake… »
Emina Jahović pokazala dom u Turskoj! Raskoš, mermer, koža i G*Z PAPIR na stepeništu?!?

Emina Jahović pokazala dom u Turskoj! Raskoš, mermer, koža i G*Z PAPIR na stepeništu?!?

Svet & Skandal 19.03.2020
Emina Jahović je na Instagram profilu pokazala svojim pratiocima deo svog raskošnog doma u Turskoj. Andrej Atijas bez dlake na jeziku: “Lunu ne prepoznajem, Marko nam se zgadio!” Otkrio detalje iz porodice Đogani! STAR saznaje: Kako su Anu… »
Andrej Atijas bez dlake na jeziku: “Lunu ne prepoznajem, Marko nam se zgadio!” Otkrio detalje iz porodice Đogani!

Andrej Atijas bez dlake na jeziku: “Lunu ne prepoznajem, Marko nam se zgadio!” Otkrio detalje iz porodice Đogani!

Svet & Skandal 19.03.2020
Andrej Atijas, Anabelin bivši muž, rešio je da prokomentariše dešavanja u Beloj kući i da stane u odbranu bivše žene. Otkrio je kako je reagovao kada je saznao da Anabela ulazi u Zadrugu. – Da mi je u „ Zadruzi 1“ to rekla, rekao bih… »

Vesti dana »