Povezane vesti

"Jako mi je krivo": Luka Jović je prekršio izolaciju, a ovim izvinjenjem se obratio narodu Srbije

"Jako mi je krivo": Luka Jović je prekršio izolaciju, a ovim izvinjenjem se obratio narodu Srbije

Blic 19.03.2020
Fudbaler Luka Jović, za kojeg se sumnja da je u Srbiju došao iz Španije i prekršio mere samoizolacije zbog rođendana svoje emotivne partnerke Sofije Milošević, oglasio se na društvenim mrežama. Naime, Luka se oglasio putem svog Instagram naloga… »
Sofija Milošević u samoizolaciji sa Lukom: Prekinuo je izolaciju i došao u Srbiju, a evo šta rade zajedno

Sofija Milošević u samoizolaciji sa Lukom: Prekinuo je izolaciju i došao u Srbiju, a evo šta rade zajedno

Blic 19.03.2020
Luka Jović je u žiži je javnosti zbog toga što je po povatku iz Španije prekršio pravilo samoizolacije tokom pandemije korona virusa. Luka trenutno boravi u Srbiji, a mlada manekenka pohvalila se na svom Instagramu da tokom samoizolacije uživa… »
Sofija Milošević brani sebe, ali ne i luku: Ja se ponašam odgovorno, a za njega niti mogu, niti smem da pričam

Sofija Milošević brani sebe, ali ne i luku: Ja se ponašam odgovorno, a za njega niti mogu, niti smem da pričam

Blic 19.03.2020
Luka Jović, fudbaler je za kojeg se sumnja da je u Srbiju došao iz Španije i prekršio mere samoizolacije zbog rođendana svoje emotivne partnerke Sofije Milošević. Sofija Milošević je za "Blic" ispričala da se ona u vreme vanrednog stanja zbog… »
Nisam napuštala stan! Svi pričaju kako je Luka zbog Sofije prekršio izolaciju i došao iz Španije, a evo šta ona kaže!

Nisam napuštala stan! Svi pričaju kako je Luka zbog Sofije prekršio izolaciju i došao iz Španije, a evo šta ona kaže!

Kurir 19.03.2020
Luka Jović navodno je želeo da iznenadi devojku Sofiju Milošević i dođe iz Španije, iako vlada vanredno stanje. Spekulisalo se da je Luka Jović po dolasku u Srbiju prisustvovao proslavi rođendana svoje devojke Sofije Milošević, ali ona negira da… »
Usred afere zbog prekršene izolacije oglasio se Luka Jović i sve je jasno

Usred afere zbog prekršene izolacije oglasio se Luka Jović i sve je jasno

Blic 19.03.2020
Luka Jović u žiži je javnosti zbog toga što je po povratku iz Španije, u kojoj se situacija sa korona virusom otima kontroli, prekršio pravilo samoizolacije koje važi za sve naše građane koji dolaze iz inostranstva. Luka Jović je, naime, došao… »

Vesti dana »