Povezane vesti
Direktor Granične policije BiH suspendirao pet policajaca, Tužilaštvo traži pritvor za jednog
Slobodna Evropa 19.03.2020
Tužilaštvo Bosne i Hercegovine predložilo je određivanje mjere pritvora za Raju Kikića, graničnog policajca koji je pustio u zemlju tri osobe iz Austrije, bez upućivanja na bilo kakav sanitarni ili zdravstveni pregled i bez važećih putnih isprava… »
Suspendovana petorica graničnih policajaca
Večernje novosti 19.03.2020
Direktor Granične policije BiH Zoran Galić,doneo je rešenje o privremenoj suspenziji iz Granične policije BiH za pet policijskih službenika, pripadnika Jedinice granične policije Brod i to: A.M., Č.S., P.B., I.D., i G.I. Direktor Granične policije BiH… »
Suspendirano pet pripadnika Granične službe BiH zbog korupcije
Al Jazeera 19.03.2020
Suspenzija policijskih službenika trajat će do okončanja disciplinskog ili krivičnog postupka, saopćila je Granična policija Bosne i Hercegovine. Direktor Granične policije Bosne i Hercegovine Zoran Galić donio je rješenje o privremenoj suspenziji iz… »
Vesti dana »

Srpska lista posle odluke o promeni ulica u Severnoj Mitrovici: Odluke promenljive kao i ljudi
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

"Želim da se sastanem s njim": Tramp otkrio s kojim svetskim liderom će sesti za sto: "Dobro se slažemo"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

"Republika Srpska će doživeti da bude nezavisna od Sarajeva": Dodik: "Predsednik može da ode sa funkcije samo ako podnese ostavku ili bude opozvan"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana